האתר יטען בעוד שניות

פסטיבל שכונה בחצר בשכונת יד-אליהו

כך התרבות יוצאת לחצר. בימי חמישי, חצרות משותפות של בניינים ברחבי שכונת יד אליהו מארחים אירועי תרבות, כמו מוזיקה, תיאטרון, קולנוע, ספרות, קומיקס ומיצג ואתם מוזמנים
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

יד אליהו בנויה בנייני רכבת עם חצרות משותפות רחבות שנבנו בשנות ה-50 על בסיס עקרונות סוציאליסטיים. החצרות, שהפכו ירוקות בשנים האחרונות, מקבצות אמנים שגרים בה למופעי תרבות.

מה מחכה לכם בפסטיבל

אירועי הפתיחה, בחמישי, 11/6/2020, כוללים את ההרכב הקולי "הקולות הצפים", אמנית המיצג כנרת מקס, תערוכה בדיו יפני של רינת יצחק, "אחיתופל", תערוכה קבוצתית ו-dj blum.

בשבועות הבאים תוכלו לראות את גליה חי ואבי בללי (נקמת הטרקטור), תיאטרון הילדים האקולוגי "הסביבטרון", אמנית הספוקן וורד נעמה לופו. יוקרנו הסרטים "בן זכר" (שירלי ששון עזר ודנה קידר לוין) "הינומה" (אורית פוקס רותם) וסרטה הדוקומנטרי של מירב הדס חדיד "הקללה של ויקטור". 

הגיטריסט יוסי מזרחי חבר הקולקטיב לשעבר יופיע עם חומרי האלבום החדש שלו, חצר ספרות תארח פאנל נשים כותבות בהנחיית ציפי גוריון ובהשתתפות איילת צברי, אלקס ריף, נועם פרתום, יערה שחורי ויונית נעמן ועוד רבים. 

את הפסטיבל יזמה ומנהלת אמנותית מורן פז והוא נתמך על ידי מפעל הפיס, המחלקה לאמנויות בעיריית תל אביב ואגף קהילה - מרחב דרום מזרח.

פרטים נוספים

  • איפה: שכונת יד אליהו, תל אביב
  • מתי: חמישי, 11/6-16/7/2020
  • הפסטיבל מתקיים באוויר הפתוח ובכפוף להנחיות משרד הבריאות
  • מספר המקומות בכל אירוע מוגבל ומחייב הרשמה מראש
  • לפירוט האירועים והרשמה מראש » 

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על פסטיבל שכונה בחצר בשכונת יד-אליהו

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג