כל המידע על חנוכה במרכז הבמה גני תקווה

מרכז הבמה בגני תקווה יקיים במהלך חג חנוכה  פסטיבל הצגות ילדים שבמרכזן יעמדו הדמויות והסיפורים שילדים וגם הוריהם אוהבים לאהוב:

ספר הג'ונגל- אבן האש - המופע המרכזי! חנוכה 2021
הפקת חנוכה המושקעת והאיכותית של חנוכה 2021 - ספר הג'ונגל ואבן האש - המופע המרכזי!
הסיפור האהוב והנמכר ביותר בעולם, שוב חוצה דורות ומגיע לסיבוב חד פעמי בחנוכה 20121, בכיכובם של רוי בוי וענבלי! הצטרפו אלינו להרפתקה סוחפת במעמקי הג'ונגל בה נפגוש את כוכבי הילדים רוי בוי וענבלי ואת הדמויות המוכרות: בלו הדב, בגירה הפנתר השחור, חבורת הקופים המשוגעים ואפילו את שירחאן הנמר. מחזמר חדש לכל המשפחה, מצחיק, סוחף עם שירים מקוריים, רקדנים, בובות, בובנאים וסיפור שאינו נגמר לעולם! ספר הג'ונגל!
כתיבה ובימוי: אודי גוטשלק
שני 15.11.21   בשעה 17:00

קישור למידע נוסף.

הארגז של ביאליק | תיאטרון אורנה פורת

המעשייה "אלוף בצלות ואלוף שום" מאת ח.נ. ביאליק, בשילוב שירי ביאליק לקטנים.
בית המלאכה של דידי הוא מקום מיוחד – שם הוא יוצר אבזרים להצגות תיאטרון. אצל דידי בובות קמות לתחייה ואבזרים מתעוררים לתוך סיפורים שנוצרים כקסם לנגד עיני הילדים.
בחגיגה של תיאטרון המשלב בובות, מסיכות ואבזרים, מתעורר לחיים הסיפור על אלוף בצלות ואלוף שום במהלכו פוגש הקהל את בן המלך שהביא את בשורת הבצל לממלכה רחוקה שאנשיה לא טעמו בצל מימיהם.
בהצגה משולבים שירי הילדים המוכרים והאהובים של המשורר הלאומי, חיים נחמן ביאליק : הפרח לפרפר, בערוגת הגינה, עציץ פרחים, מעבר לים, פרש, שתי בנות, נדנדה, מקהלת נוגנים, קן ציפור.
שבת  20.11.21  בשעה 17:30

קישור למידע נוסף

כספיון    
כספיון | תיאטרון נדנדה עפ"י ספרו של פאול קור
כספיון, דג הכסף הקטן שוחה אל הים הפתוח כדי למצוא את הוריו של לוויתן תינוק שהלך לאיבוד. חבריו יזהירו אותו מן הסכנות אבל הוא נחוש בדעתו לעזור לחבר. במסעו הוא פוגש בשלל יצורי ים ועובר הרפתקאות רבות. האם יצליח כספיון במשימה? האם יתכן שדג קטן אחד יהפוך לגיבור יצורי הים?
ראשון 28.11.21  בשעה   17:00

קישור למידע נוסף

הקוסם מארץ עוץ 
מחזמר מרהיב לכל המשפחה על פי סיפורו של פראנק באום 
זהו סיפור קורותיה של דורותי וטוטו הכלב האהוב שלה, במסע לארץ עוץ. שם פוגשת דורותי את הדמויות המופלאות: הדחליל חסר השכל, איש הפח שמחפש לב, האריה חסר האומץ הפיה הטובה וכמובן את הקוסם הגדול מארץ עוץ .המחזמר מלווה בשירים רבים, המפורסם ביניהם הוא: " אי שם מעבר לקשת"
שישי 30.11.21 בשעה 11:00

מעשה בחמישה בלונים 
הצגת השנה! בהפקה חדשנית ומרהיבה! על פי הספר הנפלא והאהוב של כל הזמנים, של מרים רות . אז, מה סופו של כל בלון? נגלה זאת יחד, עם רותי, אורי, רון, סיגלית ואלון. בהצגה החדשה, שכולה חגיגה, עם שירים אהובים וסוחפים על בלונים וצבעים,
שישי 30.11.21 בשעה 17:30

קישור למידע נוסף

לילה מטורף במוזיאון
מופע קרקס וירטואוזי עם עלילה עוצרת נשימה. אי פעם חשבתם לעצמכם מה קורה במוזיאון לאחר רדת החשכה? אולי בלילה.. לאחר שכל המבקרים הולכים הביתה, הדמויות והתמונות במוזיאון קמות לחיים?
"לילה מוטרף במוזיאון" יגלה לכם את כל סודות הלילה של המוזיאון!! - מופע קרקס בינלאומי עם נבחרת אומני קרקס בינלאומיים! לאחר ההצלחה המסחררת של מעל 30 הופעות בשנה שעברה, המופע חוזר ובגדול! מופע מרהיב ומהפנט!
שבת , 4.12.21 , שעה 10:00  , 12:30

קישור למידע נוסף