כל המידע על מתחם VIP של סמסונג במרתון תל אביב 2022

האירוע ההווה ביטוי לחזון של סמסונג המדבר על  "DO WHAT YOU CAN’T"  לעשות את הבלתי אפשרי ולפרוץ גבולות כל פעם מחדש.

השנה  בניגוד לשנה שעברה בה לא יכולנו לרוץ יחד ולראשונה בישראל, סמסונג מחבקת ומעודדת לא רק את הרצות והרצים אלא גם את המלווים , המלוות, התומכים והמעודדים שבלעדיהם ובלי העידוד שלהם והתמיכה לאורך הדרך המירוץ היה מקבל משמעות אחרת.

סמסונג קוראת למחזיקי סמארטפונים של סמסונג, בייחוד חברים ומשפחות של הרצות והרצים, לבוא ליהנות גם הם מהדרך ולחוש את תחושת הניצחון וההצלחה המשותפת באמצעות מתחם ה-VIP של סמסונג, שיוקם בשטח המרתון ויציע ביום המרוץ חוויה לכל המשפחהלא רק לרצות ולרצים: שייקים, מסאז'ים, בייקרי ועוד פינוקים -והכל ללא תשלום! כמו כן, תיערך במקום פעילות מיוחדת שבמסגרתה תוגרל טיסה לאיי סיישל! הכניסה היא לבעלי סמארטפון של סמסונג ובהרשמה מראש באתר החברה.

כחברה המעודדת ומאפשרת אורח חיים בריא ואקטיבי לכל לקוחותיה, היום יותר מתמיד אנו עדים לכך כי פעילות גופנית הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהרגלי החיים של הצרכנים והטכנולוגיה כמובן מתפתחת בהתאם : אנחנו מבחינים בשימוש הולך וגדל באפליקציות של בריאות וספורט במוצרי המובייל הלבישים שלנו (אוזניות ושעונים)  ופוגשים צרכנים אקטיביים יותר, חכמים יותר ומדויקים יותר.

כולם ייהנו מהאווירה החגיגית בעיר והשמחה סביב אותו מאורע חגיגי ועוצמתי המסמל במידה מסויימת את ניצחון הרוח על המגיפה.

מיה סגל דוברת סמסונג ישראל: "חברת סמסונג שמחה לחזור ולהוביל זו השנה התשיעית את מרתון סמסונג תל אביב,  אירוע הספורט הגדול בישראל  המאפשר לכל אחד ואחת להמשיך  לפרוץ גבולות ולעשות את הבלתי אפשרי. השנה, בניגוד לשנה שעברה בה לא יכולנו לרוץ יחד , כולנו ניפגש ונחזור לחוות מרוץ חגיגי  ועוצמתי בו ירוצו כל המשתתפים והמשתתפות במתכונת הרגילה והמוכרת לקהל המרתון. השנה, אורקחים בעלי  Galaxy מוזמנים לבוא ולהינות  ממתחם   Samsung & Friends המציע חוויה לכל המשפחהלא רק לרצות ולרצים , מתוך הבנה כי גם המשפחות והחברים צריכות וצריכים ליהנות מהמרוץ באמצעות מתחם מפנק עמוס בחוויות ופעילויות המותאמות במיוחד להם.