באמיתי – טורקי! 

בינינו, זה הרבה יותר מקפה בשטח, אלו ההכנות לקראת, הביחד וההנאה שבהמתנה לרגע מיוחד שתכף יגיע מייד אחרי שימזגו לכם לכוס את הטורקי הראשון בטיול… 

בחול המועד פסח הקרוב (17-20.04.22) יחכו לכם במגוון אתרים ובכניסה למסלולים מוכרים בארץ המומחים של קפה טורקי בעמדות מיוחדות בהן יכינו לכם המטיילים, קפה משובח וילמדו אתכם את סודות הכנת הקפה בשטח או בבית. עמדות הקפה של טורקי כוללות גם פינות ישיבה ועוד מגוון הפתעות למטיילים ברחבי הארץ.

הקפה כבר על האש – תגיעו 

עמדות הקפה של טורקי מחכות לכם בנקודות הבאות: 

אתר רוב רוי – הירדן הדרומי:  אתר הקיאקים והשיט בירדן הדרומי , ממוקמים בכניסה לקיבוץ כינרת ממש על כביש 90 ובין צמח לטבריה, סמוך לסכר דגניה. במקום תהנו משיט בקנו אינדיאני, פינות איפור, בניית רפסודות ומגוון פעילויות לכל המשפחה. לפרטים נוספים»

גני חוגה: פארק המעיינות בו זורמים מים בין שלושה אגמים, ממוקם צפונית לבית שאן על כביש 90. במקום מרחבים ענקיים ושטחים מוצלים בסביבת האגמים, מושלם ללילה עבור כל המשפחה.

פארק נאות קדומים: בין תל אביב לירושלים, ממש ליד מודיעין, ממוקם פארק נאות קדומים. 2500 דונמים של טבע הכולל גם מגוון אטרקציות לילדים ושחזורי כלים ומונומנטים המחזירים את המבקרים בו לתקופת התנך. לפרטים נוספים»

כפר הנוקדים, מדבר יהודה: חווית מדבר במלוא מובן המילה! מגוון פעילויות, טיולים וסיורים כולל סיורים ליליים מחכים למטיילים וללנים במקום. 

חאן השיירות: ממש ליד שדה בוקר, ממוקם לו חאן השיירות, המציע למבקרים ולמטיילים מתחם לינה מוסדר בתשלום ומתחם קמפינג חינמי כולל מגוון פעילויות לאורך החג.