כל המידע על יחד במדבר: ירח מאוהב בט"ו באב

מקומות מומלצים לצפייה בירח המלא

פעילויות במהלך סופ”ש ירח מאוהב בט”ו באב 

גם השנה מתקיים פסטיבל "לילות קיץ קרירים בהר הנגב", עם שישה סופי שבוע מלאים חוויות ופעילויות לזוגות, למשפחות ולכל מי שרוצה לנצל את מזג האוויר הייחודי של אזור הר הנגב בשעות הערב והלילה במדבר הישראלי.

בסופ"ש שחל בין התאריכים 11-13 באוגוסט 2022, ירח מלא יאיר את שמי הר הנגב ויתפוס את מקומו של מטר המטאורים המוכרים כפרסאידים. אמנם תתקשו לצפות בכוכבים, אבל במקומם תוכלו ליהנות מחוויות שמימיות אחרות לצד מבחר פעילויות וכמובן תצפיות עוצרות נשימה לירח.

למידע, פרטים נוספים והרשמה לכל הפעילויות בסופ"ש ירח מאוהב בט"ו באב» 

איך אפשר שלא להתאהב…

תמונה מתוך תוכן באתר למטייל בישראל (טיולי)צילום. אדם סלע

מה מחכה לכם בסופ"ש של ירח מאוהב בט"ו באב?

תיירות הר הנגב

החוות התיירותיות העוטפות את מצפה רמון פותחות את שעריהן לשלל חוויות ערב ולילה ומציעות לכם טעימות יין, תצפיות שמיים מודרכות, סדנאות אומנות ובריאות הרוח והנפש, סיורים מודרכים בשעות בין ערביים, מופעים מוזיקליים,ועוד.

קבלו הצצה לכמה מהפעילויות השוות:

  • מכירים את גרמי השמים דרך תצפיות כוכבים מודרכות: את מרכז הבמה יתפוס השנה האור הלבן והחיוור, שמפיק הירח מאור השמש. זו ההזדמנות שלכם להיות כמו האסטרונאוטים, שחקרו את הירח כבר לפני שנים רבות ולגלות את סודות שמי הלילה היפהפיים של מכתש רמון ומכתש ירוחם. צייני לייזר וטלסקופים גדולים ומשוכללים ילוו אתכם לאורך הפעילות.
  • מטיילים בליל ירח מלא: אורו הלבן של הירח ילווה אתכם בטיול באזור. כך תוכלו להתחקות אחרי המתיישבים הראשונים בנגב וחלוצי ההתיישבות, ללמוד על הפרויקטים החדשניים באזור או לתצפת על המכתש הגדול מהר אבנון
  • מתקרבים אל בעלי החיים המדבריים: השילוב של שמים מוארים, מדבר ומזג אוויר נעים מאפשר לכם לצאת לחוויה מיוחדת שכוללת עקרבים זוהרים. מעדיפים להפגש עם בעלי החיים בשעות היום? גם זה אפשרי, במרכז הזואולוגי במדרשת בן גוריון

למידע, פרטים נוספים והרשמה לכל הפעילויות בסופ"ש ירח מאוהב בט"ו באב»