אז מה בתוכנית?

הצגות בכורה:

8 הצגות מקור שייתחרו ביניהן על פרס ההצגה הטובה ביותר: איי לאב יו ספיישל, אלמנת הקש, הכאב, בלוברי, לינהארד פוקזי, על הגבעה, פ.י.ת, פקק.
למידע נוסף על הצגות הבכורה »

הצגות חממה:

מגוון הצגות בכורה של יוצרים בתחילת דרכם, בליווי אומנותי של המנהלת האומנותית של פסטיבל עכו, דליה שימקו:  ג'ירפות, השראה מתוקה, סיפורים משדה התעופה, זווית כהה, כמעט גן עדן, ביחדנס דווקא עכשיו.
למידע נוסף על הצגות החממה »

הצגות אורחות:

קולות, החאן האחרון, התעוררות, וההפקה הייחודית והמרתקת "מדוע עורב דומה לשולחן כתיבה", עיבוד מיוחד לקלאסיקה "עליסה בארץ הפלאות", עם אנסמבל של שחקנים כבדי ראייה ועיוורים, בה תצפו עם עיניים מכוסות. 
למידע נוסף על ההצגות האורחות »

על הגבעה - מחזמר סאטירי על ארץ לעולם לא | צילום: באדיבות פסטיבל עכו

על הגבעה - מחזמר סאטירי על ארץ לעולם לא | צילום: באדיבות פסטיבל עכו 

הצגות אוהל:

מגוון הצגות בפלטפורמות מיוחדות במתחם ה"אוהל”: 11:11PM, שמעה, מה כואב לך?!, כן/לא דנים אדם בעת כעסו, צירי הלכה, תדר.גוף, FUEL.
למידע נוסף על הצגות האוהל »

מופעים בינלאומיים:

שיתוף פעולה מיוחד עם יוצרים בולטים מצ'ילה, איטליה, יוון, אוקראינה ופולין: חייזרים ממונס (ALIENS FROM MONS), ארוס (EROS), פאנק. תהרגו אותי בבקשה (PUNK. KILL ME PLEASE), רובוט (ROBOT).
למידע נוסף על המופעים הבינלאומיים »

מופעי לילה מיוחדים:

Malabi tropical (מופע חימום: UV), ANNA RF (מופע חימום: דיו קפוא), יקיר ששון – רבע לאפריקה (מופע חימום: גיא פקטור).
למידע נוסף על מופעי הלילה »

מופעי חוצות במרחב הציבורי:

מגוון ענק של מופעים אותם תוכלו לגלות תוך שיטוט בעיר העתיקה של עכו, כולל: מופעי תיאטרון, מוסיקה, קרקס וליצנות, פסלים חיים ועוד הרבה הפתעות.
למידע נוסף על מופעי החוצות »  

שלל מופעי חוצות | צילום: באדיבות פסטיבל עכו

שלל מופעי חוצות | צילום: באדיבות פסטיבל עכו

איפה ישנים? מתחם קמפינג ייחודי בלב העיר העתיקה

אין כמו השילוב המנצח של קמפינג ופסטיבל! תוכלו להכיר חברים חדשים לנסוע איתם לפסטיבל הבא, ליהנות מה-כ-ל בקצב שלכם, ולהיטמע לגמרי באווירה הקסומה של הפסטיבל. 
אנחנו מזמינים אתכם ללון בלב העיר העתיקה של עכו, במתחם הקמפינג שהקמנו עבורכם! המתחם מאובטח ומסודר, כולל תאורה, מדשאות מטופחות, מחצלות, מקלחות ושירותים. כל מה שנשאר לכם לעשות זה להעמיס את המשפחה והחברים, ביחד עם האוהל שלכם או שק השינה, ולהגיע לחמישה ימים בלתי נשכחים של תרבות, כיף והמון חברים חדשים וטובים.
שימו לב, כל הקודם זוכה, המתחם מוגבל ל- 100 איש והלינה בהזמנה מראש בלבד!

להזמנת מקום במתחם הקמפינג »

לרכישת כרטיסים למופעי הפסטיבל »

לעיון בתוכנייה הדיגיטלית של פסטיבל עכו 2022 »