צוללים לתוכן העניינים – מה עושים בפסטיבל? 

חובבי הצלילה התפקדו! אנחנו מזמינים אתכם לרדת לאילת בתקופה הטובה ביותר לצלילה בים האדום, וליהנות מפסטיבל גדוש פעילויות שיתקיים בחוף המזח (חוף וילג' לשעבר). אז מה בתוכנית?

תערוכת צילומים תת ימית: תערוכה מרהיבה שמוצגת מתחת למים, בה תוכלו לצפות כשאתם צוללים או משנרקלים. התערוכה כוללת צילומים מרחבי העולם של מקימי הפסטיבל (נועם קורטלר ובועז סמוראי), של זוכי תחרות הצילום בפסטיבל הקודם, ועבודות של צלמים תת ימיים כמו מנאל מגאדלה, רג'עה ג'ורי וטוני מלמקוויסט.

צילומים תת ימיים מרהיבים | צילום: בועז סמוראי

צילומים תת ימיים מרהיבים | צילום: בועז סמוראי

מחזירים אהבה לטבע (צלילה של ניקיון תת ימי וחופים): פעילות מיוחדת במסגרתה תתבצע צלילה המונית, במטרה לבצע ניקיון תת ימי. הפעילות תתבצע במקביל בישראל ירדן ומצרים, בסיוע של מתנדבים מירדן.

פעילויות פסטיבל מיוחדות לגוף ולנשמה: תיכננו את הפסטיבל כך שתוכלו לבלות מהבוקר ועד הערב, ושיבצנו המון פעילויות כיפיות לאורך כל היום, רק תבחרו את הפעילות האהובה עליכם: תוכלו לנסות גלישת סאפ בחוף ריף רף הסמוך, לצחוק עם דביר בנדק במופע סטנד אפ קורע, לפתוח את הבוקר במדיטציה או יוגה מול הים, לצפות בסשן צילומי אופנה תת ימי, או לצאת לסיור מוזיקלי עם תיאטרון אלעד.

לחצו כאן ללוח הזמנים המלא של הפסטיבל » 

הרצאות מרתקות:
הכנו לכם תוכנית הרצאות מיוחדת שתתקיים באוהל ההרצאות שבמתחם הפסטיבל, בהשתתפות מומחים מעולם הצלילה והים. ההרצאות יעסקו במגוון נושאים, כולל: כרישים בישראל, רובוטים תת ימיים, משבר האקלים, עולמם של עשבי הים ועוד.

לחצו כאן לצפייה בלוח ההרצאות המלא » 

סדנאות צלילה מודרכות:

ארגנו עבורכם שפע של סדנאות כיפיות כולל: צלילה חופשית, שנירקולים, צלילה טכנית וצילום תת ימי.

צלילה בים האדום | צילום: נועם קורטלר

צלילה בים האדום | צילום: נועם קורטלר

תחרות צילום:
אנחנו מזמינים אתכם להירשם לתחרות צילום תת ימי! בין אם אתם מקצוענים או צלמים חובבים, שלחו לנו 3 תמונות שצילמתם בשנה האחרונה בלבד במפרץ אילת, ותוכלו לזכות בפרסים נחשקים, כמו ציוד צלילה יוקרתי, חופשת צלילה ועוד.

לפרטים נוספים על תחרות הצילום » 

מחירים וכרטיסים:
עלות כרטיס למבוגר: 55 ₪. 
עלות כרטיס לילד (עד גיל 12): 35 ₪.

לרכישת כרטיסים >>