קופצים לסאמר סקול ברהט בחופש הגדול

החופש הגדול מתקרב בצעדי ענק ואם אתם מחפשים פעילות טיפה אחרת, עם ערך מוסף וכזאת שתיחקק אצל ילדיכם ותלך איתם (ואיתכם) לאורך שנים, הכירו את תוכנית סאמר סקול רהט!

הפרויקט הייחודי, שיזמה החברה הכלכלית רהט בשיתוף מחלקת התיירות בעיר, מתקיים זאת הפעם השלישית ברהט ומזמין את תושבי ישראל, בנות ובני נוער מעל גיל 12, יחד עם הוריהם, ללמוד ערבית מדוברת בצורה חווייתית, המשלבת מפגשים מרגשים עם התושבים המקומיים והתרבות הבדואית המסקרנת.

לומדים, חווים, מטיילים, אוכלים!

התוכנית תיערך בארבעה סבבים במהלך החודשים יולי-אוגוסט ותתקיים במשך חמישה ימים (מראשון עד חמישי) החל מה-2.7.

בכל יום יחכו לכם ארבע שעות של ערבית, דרך סדנה מקצועית-חברתית שמתמקדת בדיבור השפה הערבית המקומית. אבל החוויה ממש לא מסתכמת רק בלימוד, כי משעות אחר הצהריים יחכו לכם מגוון סיורים מודרכים ברחבי העיר, במסגרתם תזכו להיחשף לתרבות הבדואית מקרוב ולתרגל את השפה החדשה עם תושבי רהט.

כמו כן, במהלך הסדנה תוכלו ליהנות משלל פעילויות העשרה מהנות: סדנאות תיאטרון, סדנאות בישול של מאכלים נבחרים מהמטבח הבדואי העשיר, ביקור במסגד, השתתפות בחתונה בדואית מסורתית, מפגשים עם אומנים מקומיים ואפילו שחייה בבריכה בקאנטרי החדש בעיר!

תמונה מתוך אתר טיולי

פרטים נוספים ותאריכים:

מועדי התכנית:

  • מחזור ראשון: 2.7 עד 6.7
  • מחזור שני: 16.7 עד 20.7
  • מחזור שלישי: 30.7 עד 3.8
  • מחזור רביעי: 13.8 עד 17.8

עלות למשתתף: 2,700 ₪ לכלל התכנית  (חמישה ימים)

העלות כוללת לינה וארוחות בוקר, צהריים וערב אצל המשפחות המארחות, השתתפות בלימודים ובתוכנית שעות הפנאי. הלינה ביחידות אירוח ברחבי רהט. 

פרטים והרשמה בטלפון: 055-9205854 או באתר התוכנית »

רוצים לקבל טעימה נוספת ממה שמחכה לכם ברהט?