כל המידע על מבשלים שמחה - ערב התרמה למען עמותת תעצומות התומכת בפוגשי סרטן ובני משפחותיהם

18 שפים מובילים, חברי קבוצת המטבח הנודד, נרתמו בהתנדבות להשתתף בערב מיוחד למען עמותת תעצומות, הפועלת למען פוגשי סרטן (כפי שהם מכנים את ההתמודדות) ובני משפחותיהם.

זוהי הפעם הראשונה מאז התחילו לפעול, לפני כ-3 שנים, שהמטבח הנודד מקיים אירוע פתוח לקהל.

כל אחד מהשפים המשתתפים ייצור מנה ייחודית משלו, אל מול השקיעה המרהיבה בטבע הפתוח, בחוות פרוייקט "נערי האור" ברשפון של עמותת פטריציו פאולטי, שהתגייסה אף היא למען האירוע. המנות יהיו מנות "פינגר פוד", כך שהאורחים יוכלו להיפגש ולחוות את האירוע, בלי צורך להיצמד לשולחן. לצד המנות יהיה גם יין בשפע של "אוטו יין", מוזיקה חיה של ההרכב הבלקני פולקעס וDJ אורי הדר ועוד הפתעות.

אחת השפיות המשתתפות, ומי שבעצם יזמה את שיתוף הפעולה הזה, היא איילת שנהב, שמארחת אצלה בבית בגליל לסדנאות אוכל. לאחר שפגשה את הסרטן בעצמה לפני כשנה, חברה לעמותת תעצומות, עזרה ונעזרה בה רבות, וכמתנת יום הולדת לעצמה, בחרה דווקא להעניק, ויזמה את האירוע הזה, אליו נרתמו בשמחה גם חבריה לקבוצת המטבח הנודד.

"המטבח הנודד" היא מיזם חברתי שנולד על רקע מצוקת הקורונה, שבו קבוצת בשלנים, שפים ומשוגעי קולינריה חוברים לבשל ארוחות שמחות בלוקיישנים מיוחדים. בין השפים המשתתפים אפשר למצוא כמובן שפים במשרה מלאה, אבל גם מהנדס, שחקן או רופאת שיניים, שאהבתם האמיתית היא כמובן הבישול.

בנוסף לאיילת, ברשימת השפים נמצאים תומר חווה, שי פיירמן, ד"ר מוזנא בישארה, דפי קרמר, נמרוד מרום, יקיא שגיא, גיא בז'ור, חמדת גולדברג, רן כהן, סוכי שפירא, איתי מנור, אסף כהן, רחלי אררה, אביטל סבג ופנדה.

אירוע התרמה למען עמותת תעצומות יתקיים ביום רביעי, 7 ביוני, בשעה 18:00, חוות פרוייקט נערי האור ברשפון

מחיר השתתפות באירוע (כל ההכנסות קודש לטובת פוגשי סרטן ובני משפחותיהם): 450 ₪

פרטים והרשמה: https://www.taatzumot.com/fundraise2023

תעצומות היא עמותה ללא כוונת רווח, שהוקמה בשנת 2012, ביוזמתה של רות רואי וינשטיין, מתוך ידיעה, המבוססת על מחקר רב שנים, כי בגופנו טמונות יכולות ריפוי. חוכמת הגוף מועצמת כשהמבריא מודע להן, לוקח אחריות ופועל להביאן לידי ביטוי. תעצומות מספקת לפוגשי סרטן ובני משפחותיהם תמיכה וליווי בתחום הרפואה המשולבת, שיטות טיפול, מניעת מחלות ותחזוקת אורח חיים בריא, בשילוב ובשיתוף הרפואה הקונבנציונלית.