כל המידע על פעילות לשבוע הקרוב בבית ליבלינג

בואו להתאוורר עם סדרת מפגשים ללא תשלום באדיבות בית לבילינג במרכז תל אביב. כמו כן קפה לב שבמקום חזר לפעילות סדירה. תוכלו להשתתף בפעילות ללא תשלום ובקרבת מרחב מוגן בהתאם להנחיות פיקוד העורף.

שעה של שהות, נשימות ותרגול יוגה

שרון גולן, מורה מוסמכת ליוגה ומנהלת מעבדת המחקר בבית ליבלינג. ללא תשלום בהרשמה מראש. יש להביא מזרן. 

מתי? יום חמישי 26.10 | בשעה 9:00 |

 הרשמה בקישור » 

סטודיו אמנות פתוח למבוגרים

סטודיו בית הספר של העיר פועל כבר מספר שנים בקומת הקרקע שבבית ליבלינג. הסטודיו הוא מרחב לימוד חופשי המוקדש ליצירה שמונעת מתשוקה להמציא ולבצע. בסטודיו תמצאו את הזמן, החומרים, הכלים והידע הדרושים ליצירה. העשייה כאן היא חופשית ופתוחה, ומבוססת על העניין והרצון האישיים של כל משתתף.

צוות האמנים המנחה את העבודה בסדנה מאפשר למשתתפים להכתיב את הקצב ואת הדרך, תוך הנחיה קשובה ומלאת תשומת לב קשב לדרכו היצירתית של כל אחד.

מתי? ראשון-חמישי | 10:00-12:00

ללא תשלום |  בהרשמה מראש » 

סטודיו פתוח ילדים

בוא לשעתיים של יצירה בסטודיו של בית ליבלינג, לילדות וילדים במרחב פתוח לעשייה המציע את היצירה ככלי שבאמצעותו אפשר לחקור, ללמוד ולחוות את העולם. הפעילות מיועדת לילדים בני 6 ומעלה.

יום שני 23/10 - קולנוע 16:30-18:00

יום שלישי 24/10 - ציור 16:30-18:00

יום רביעי 25/10 - סטודיו פתוח לילדים 16:00-18:00

יום חמישי 26/10 - נגרות 16:00-17:30 

28/10 יום שבת - סטודיו פתוח ילדים 10:00-12:00

ללא תשלום | בהרשמה מראש »

סדנת מחדוש טקסטיל 

בגדים ומוצרי טקסטיל מתיישנים ויוצאים משימוש בכל מיני דרכים - קרע, כתם, מידה לא נכונה או סתם כי נמאס לנו מהם. הרצון להתחדש והתחושה הטובה שמעניקה לנו קניית פריט חדש היא טבעית, אבל קיימת אפשרות מוצלחת אף יותר, כזו שגם מיטיבה עם הטבע: ל מ ח ד ש ( UPcycling).

בסדנת ״מחדוש טקסטיל״ תוכלו לעבד וליצור מחדש בדים אהובים וישנים שמלאים בפוטנציאל. בואו לתקן, לשדרג ולתת לטקסטיל חיים חדשים באמצעות התנסות בטכניקות מגוונות כמו: רקמה, תפירה ידנית, תפירה במכונה, אריגה, תיקון חורים, עבודה עם טלאים ועוד.

לרשות משתתפי ומשתתפות הסדנה יעמדו מגוון כלים שנמצאים בסטודיו בית הספר של העיר כמו: מכונת תפירה, מגהץ, חוטי רקמה, מחטים ובדים. הביאו איתכן.ם את מוצרי הטקסטיל שתרצו לעבוד איתם.

מתי? יום חמישי, 18:00-20:00 

ללא תשלום | בהרשמה מראש »