כל המידע על חגיגת פורים צבעונית בספארי

בצל התקופה הקשה ובניסיון להרים את המורל הלאומי ולקחת הפוגה קצרה, הספארי ברמת גן מזמין את כל המשפחה לחגיגה של צבע, תחפושות ומגוון פעילויות לרגל החג הכי שמח בשנה!

הפעילות תתקיים בימים שבת וראשון (23-24.3.24) ותכלול שלל תחנות הדרכה מיוחדות בהן תוכלו ללמוד כיצד בעלי החיים משתמשים בתחפושות ומסווים את עצמם כל השנה ומה הקשר בין המיוחד בין הצמחים ובעלי החיים. עוד יחכה לנו כאן סיור משלוחי מנות לבעלי החיים וגם יריד דוכני עסקים של תושבי עוטף ישראל.

טעימה מהתחנות שיחכו לכם בספארי 

תחנת “מראה מראה שעל הקיר”: בעוד שבני האדם משתמשים באלמנטים כמו שוקולדים ופרחים כדי לחזר אחרי הפרנטר הפוטניצאלי שלהם, לבעלי החיים יש דרכים משלהם. בואו להכיר את דרכי החיזור השונות בטבע ואולי לקבל השראה בעצמכם.

תחנת “אחורה פנה”: בואו לשמוע מהן צבעי האזהרה בטבע ומאיזה בעלי חיים עלינו להיזהר.

תחנת”צבעים בצמחים”: הידעתם? בעלי החיים והצמחים מנהלים קשר סודי ומיוחד. בתחנה זו נלמד על הקשר הצבעוני בין השניים.

עמדת סלפי: בואו לקחת איתכם מזכרת מתוקה הביתה מפורים. בעמדה זו תזכו להיות מטפלי ספארי ליום אחד, אנחנו נדאג לתחפושת ואתם רק תדאגו למצלמה!

תחנת “מחבואים בטבע”: בואו לגלות את סודות ההסוואה הכי מתחוכמים של בעלי החיים בטבע. באמצעות הדמגה של פוחלצים, נלמד מהן משמעות צבעי ההסוואה בטבע וכיצד בעלי החיים נעזרים בהם לתועלתם.

התחנות יפעלו בסמוך לחצר הדובים החדשה (חצר מספר 25)

פעילות נוספות שמחכות לכם

לצד התחנות השונות, יחכו לכם בספארי גם הפעלות מוזיקליות מיוחדות שיתקיימו בימים שני וראשון החל מהשעה 10:30 ועד השעה 13:30. ההפעלות יתקיימו בסמוך לצומת T בקרבת המדשאה מול לצבי האלדברה (מול כניסת גן החיות).

*הפעילות תתקיים בשעות 10:30, 11:30, 13:30

במקביל, תוכלו ליהנות מסיור ההאכלות המסורתי של הספארי שלרגל החג יתחפש ויהפוך לסיור משלוחי מנות.

פרטים ומידע נוסף

הפעילות תתקיים בשבת ובראשון בתאריכים 23-24.3.24.

הספארי פתוח בין השעות 08:30-15:00, ניתן להישאר בגן החיות עד השעה  17:00.