כל המידע על חגיגה בירוק

בט"ו בשבט, יתקיים בפארק הפנינג נטיעות חינם לכל המשפחה, "חגיגה בירוק". האירוע יתחיל בצעדה המונית, צבעונית ומזמרת שתצא ממרכז היישוב שוהם עד לפארק יער שוהם.

כשיגיעו לפארק ייפרשו בפני הצועדים אינספור פעילויות חווייתיות  בליבה של פינת חמד מרהיבה זו יהיו, בין השעות 12:30-14:00, נטיעות ש/ל שתילי עצים ממינים שונים, סדנאות והפעלות יצירה עם חומרים מהטבע,  טיולי אופניים מודרכים לכל המשפחה ומסלולים אתגריים לאופניים. ניתן יהיה לשכור אופניים במקום.

כן יהיו מתחם שירה בציבור בליווי אקורדיון, מתחם פעילות ג'אגלינג, יוגה בטבע, תצפיות וסיורים מודרכים חינם לבית הבד העתיק, לכנסיית בקחוס הקדוש ולגבעת הספלולים ועוד. מתחם גדול יהיה לדוכני מזון, אמנות ומוצרים מן הטבע.

הילדים יוזמנו לצפות בהצגה "חגיגה בסלט", על הבצל שעוזב את הערוגה שלו ומחפש בית חדש, עם שכנים שיאהבו אותו- הצגה לכל המשפחה, עם שירים ובובות, שמספרת על תכונותיו הבריאותיות של כל ירק ומעודדת לאכול סלט.

לסיום יתקיים המופע האקוסטי החדש של רואי לוי, מייסד שוטי הנבואה, "רואי הנבואה", בשירים מוכרים ואהובים ושירים חדשים.


 הכניסה לפארק יער שוהם היא דרך פארק תעשיה חבל מודיעין, על כביש 444, מול היישוב שוהם. מיד אחרי הכניסה לפארק התעשיה, אחרי כ-500 מטר, יש פניה ימינה לשביל כורכר, ושם אפשר לתפוס פינת חמד מוצלת ולעשות פיקניק או לצאת לטיול רגלי בין מספר אתרים הפזורים לאורך שבילי הפארק, כולם משולטים ומסומנים