כל המידע על פסטיבל זורבה הבודהה ה-18

בתוך החגיגות תוכלו גם למצוא מגוון מרחבי פעילות עשיר במיוחד. השנה יפעלו ביחד 13 עולמות, בהם יתקיימו סדנאות יחודיות ומדיטציות בהנחיית מיטב המנחים ממחוזותינו ומחו"ל.
והעולמות הם:
עולם זורבה הבודהה  בו יתקיימו כל המדיטציות המוכרות יותר ופחות (חלקן במוזיקה חיה), ההופעות המשובחות בערבים והמסיבות שלנו בלילות.
עולם היוגה בחסות "פראנה יוגה" אשר יארח מורים אורחים ממיטב מרכזי היוגה בארץ וממורי האשרם. חובבי יוגה מתחילים ומנוסים ימצאו בו את מבוקשם בתרגול יוגה לכל הרמות בנוף מדבר בראשית. 
עולם התנועה והקונטקט 
נארח את מורי "סינפסה" ו"סטודיו PLAY" אשר יעבירו שיעורים, מופעים וג'אמים אל תוך הלילה בשיתוף הקהל. שפע סדנאות מחול עולמי - אפריקאי, הודי, ברזילאי, ריקודי בטן. ובנוסף ריו-אביירטו, טאי צ'י ואייקידו ועוד...
עולם התרפיה המארח מנחים מחו"ל ומהארץ בו יתקיימו סשיינים שונים כגון נשימות (ריברסינג), דמואים (מפגשי התנסות) מסדנאות התרפיה המתקיימות באשרם במהלך השנה ועוד שיטות עבודה פנימית מגוונות. 
עולם התאטרון מוקדש כולו לסדנאות מעולם המשחק. תאטרון פלייבק, פסיכודרמה, Out door training (התמודדות עם אתגרים), ליצנות, סדנאות קול ותנועה ומופע פלייבק מיוחד של נבחרת הזורבה. בואו תחגגו.
עולם האינטימיות מזמין למפגשים אינטימיים דרך הסדנאות. טנטרה (לזוגות, ליחידים וטנטרה לילית), מדיטציית nlp ,AUM מדיתרפי, מעגלי נשים, גברים וסדנאות זוגיות ואהבה.
עולם שמאניזם ומיסטיקה יארח מורים מיוחדים, אשר ינחו מפגשים וטקסים מדבריים בנושאי ריפוי שמאני, אש ואהבה, קריסטלים, קריאה בקלפי אושו טארוט ועוד.
עולם 32 האינטיליגנציות בחסות "מכללת לוסקי" בשפע סדנאות ומדיטציות בשיטת לוסקי - פסיכותרפיה הוליסטית רוחנית לאיזון גוף ונפש.
עולם האקולוגיה בחסות "עץ בעיר" יאפשר לכם ללמוד כל מה שרציתם לדעת מקומפוסט ועד גינות אורגניות, אוכל בריא ואיכות חיים שונה.
עולם הפוקוס עם רפיק (מרכז אום) מתחם פוקוס ובהירות מציע לכם לבוא ולהצטרף למעגל פוקוס רצוף שבו אפשר לשמוע חוויות של אנשים אחרים ולשתף בחוויות שלך. סיסמתנו: "אני מאושר אם אני נותן לעצמי אישור!"
עולם האיור-וודה האוהל האיורוודי של ד"ר וארמה (הודו) יתן לכם הצצה נדירה וממצה על הרוחניות ההודית הקלאסית, טעימות מהודו ומנפלאותיה זה כאן.
עולם השבט והעבריות עם הרב אוהד אזרחי, אשר בו יתקיים החיבור המופלא בין היהדות לבין הרוחניות המתקדמת, מקום של לימוד והעמקה, מקום של חיבור פנימה דרך אלמנטים שונים של עבודה פנימית.
וכמובן, עולם הילדים ממלכה של ממש משולב עם עולם האקולוגיה. נותן שקט להורים והרבה רעש לילדים ומציע שלל פעילויות יצירה ומשחק לקטנים שבינינו.