כל המידע על חגיגת הבונסאי

הגן הבוטני בירושלים, הקים בית פרפרים מרהיב, אשר מעניק למבקרים חוויה לימודית ייחודית ומרגשת במפגש ישיר עם מאות פרפרים. בבית הפרפרים יוכלו המבקרים להתרשם ממאות פרפרים במעופם, ללמוד על גלגוליו של הפרפר, על צמחים מושכי פרפרים, להגדיר פרפרים שונים, ליהנות מפינת יצירה, לשמוע סיפורי פרפרים ועוד.

כמן כן, השנה, המיזם האקולוגי של הגן הבוטני עולה שלב ויוצא חזרה אל הקהילה והעיר!

במסגרת פעילויות הגן הבוטני להחזרת הפרפרים אל העיר, יוקמו גינות פרפרים בגינות הקהילתיות ובבתי הספר. מדריכים מקצועיים של הגן יצאו עם קבוצות המבקרים הפעילות מבתי הספר ומהגינות הקהילתיות להקים גינות פרפרים ברחבי העיר, ילמדו את המשתתפים על צמחי ההטלה והצוף המתאימים לפרפרים המקומיים, יכשירו את השטח וישתלו את הצמחים יחד עם המשתתפים.

כשרות לציבור וכחלק מהקמפיין להחזרת הפרפרים לעיר ולגינות הבתים, תוכלו לרכוש ביציאה מבית הפרפרים, צמחים ופרחים שיובילו לריבוי הפרפרים בעיר ובגינה. כמו כן, כל מי שירכוש צמחי פרפרים, יקבל ערכה של זחלים, אותם הוא יוכל לגדל בבית ולאחר שהם יתגלמו ויתפקעו, להפריח אותם לשמיים ובכך לגרום לריבוי הפרפרים.

בית הפרפרים נמצא במרכז הגן הבוטני, באווירה הקסומה של טבע ופריחות ובסמוך לאגם ובריכות המים שבגן.

כידוע, הגן הבוטני האוניברסיטאי נוסד בשנת 1953 והוא פנינה של טבע בלב ירושלים, מוקד לתיירות ובילוי ומרכז לחינוך והדרכה. בגן גדלים כ-10,000 מיני צמחים שונים ממגוון רחב של אזורים גיאוגרפיים בעולם.

מחיר הכניסה לתערוכה כלול במחיר הכניסה לגן.