כל המידע על נעילת CHIEF OF STUFF

גלבוע מבקש לחקור את עקרונות הלוחם האידיאולוגי - נאמנות, הקרבה, ציות ואמונה במסורת ובסדרי עולם– באמצעות דיון בסמלים של הקלישאה הצבאית: האויב כמטרה; החלל כמלאך; הכמותיות כערך. באמצעות שעתוק אינסופי של דיוקנו העצמי בצורת מטרה צבאית ובשילוב עם דמות הסמוראי היפני נוצרת ההמחשה האולטימטיבית של הלוחם המאמין.

התערוכה כוללת עבודות שמן על בד, הדפסי משי ומיצבים המותאמים לחלל. ריבוי המדיומים, העבודות, וצבעוניותן המודגשת, מעצימים את האירוניה שבה מתבונן האמן המפוכח על הנער שחלם להיות Chief of Staff(רמטכ"ל) ויוצרים דיוקן אישי נלעג, אך רווי סנטימנטים, של מי שהפך להיות Chief of STUFF.

תהליך ההזרה שעובר הדיוקן האישי מחלום הרמטכ"ל לסינתטיות של המטרה הצבעונית, מבטא לא רק את ההתקה מתחושת השייכות (בן הארץ שנעשה מהגר, ולו זמני) אלא גם את הטראגיות של מי שנדון לחיות בזרות פנימית – ולכן נדון להתגעגע לתקופה שבה חש שייך.

איתמר גלבוע

איתמר גלבוע  הוא יליד ישראל, 1973חי ועובד באמסטרדם. למד במכון אבני ובסטודיו יורם לווינשטיין. בשנת 2005 סיים את לימודיו ב"חריט ריטפלד אקדמי", בית הספר היוקרתי לאמנות באמסטרדם, בפרויקט סיום קוצר שבחים. עבודותיו הוצגו בתערוכות רבות בלונדון ובאמסטרדם.

 Chief of Stuffהינה תערוכת היחיד הראשונה שלו בארץ.