כל המידע על לייב מהצוללת הצהובה: עונה 2 נדב אזולאי ו- הקולקטיב

נדב אזולאי
נדב אזולאי הוא יוצר, ומפיק מוזיקלי שהוציא בשנה שעברה את אלבום הבכורה שלו "בצד של הרעים" שזכה לשבחים רבים. המוזיקה של אזולאי משלבת בין רוק בריטי ולחנים מרתקים לאבחנות חדות וטקסטים מאתגרים. ביחד עם גיל נמט (שהפיק איתו את האלבום) אזולאי עטף את הרוק החם והבסיסי שלו בעטיפה מחושבת ומדויקת.
ההופעות של אזולאי הן מהמעניינות ביותר שנראו בשנים האחרונות. חמוש בגיטרה חשמלית ולצידו גיל נמט, יד אחת על התופים ויד שניה על הקלידים (מנגנת תפקידי בס) הצמד נשמע כמו "טריו זוגי" שבועט ונושך וגורם לכל מי שבאזור לזוז באופן בלתי נשלט.
"נדב אזולאי וגיל נמט הם ההופעה הכי מבעירת עצמות, מרגשת, מהנה, רוק ישראלית שקיימת בארץ. אם המילים, הלחנים וההגשה של אזולאי עוד לא לגמרי עשו לכם את זה (זה עוד יקרה, תמתינו) אז פצצת האנרגיה הסופר-מוכשרת הזו שמנגנת עם אזולאי ונקראת גיל נמט תפיל לכם את הסתימות מהשיניים ועדיין תהיו עם חיוך ענק על הפנים".
(שמוליק כץ- הבלוגיה)
חברי ההרכב: גיטרות,שירה: נדב אזולאי, תופים,בס: גיל נמט

הקולקטיב
"הקולקטיב" - או בלעז: Acollective - היא אגודה שיתופית (שאינה מוכרת לצרכי מס) של שבעה מוזיקאים צעירים ומוכשרים, חברי ילדות המגיעים מרקעים מוזיקליים שונים ורחבים.

מובלים ע"י שני סולנים ומוחות - עידן רבינוביץ` ורועי ריק – שבעת חברי הקולקטיב מציגים שילוב מסקרן וקשה להגדרה של רוק, בלוז, אלקטרוניקה, ג`אז, ניו-פולק, Fאנק ואמריקנה, המתערבבים לכדי מופע חי בלתי נשכח וייחודי בנוף המקומי והבינלאומי. בהופעות אין ספור בכל רחבי הארץ - ובהן הופעות חודשיות מלאות עד אפס מקום בתיאטרון תמונע בתל אביב - שובה קסם האנרגיות החיות קהל מעריצים אדוק אשר גדל מהופעה להופעה.
חברי הקולקטיב הם: עידן רבינוביץ`, רועי ריק, דניאל שוהם, עמנואל סלונים, יוסי מזרחי, רועי רבינוביץ`, נדב לוזיה.