כל המידע על " בשנה הבאה נשב על המרפסת"

כיצד מגיעים לשוני : יורדים מכביש מס' 4 בצומת בנימינה פונים לכיוון מזרח . עוברים מתחת לגשר ( מכוניות פרטיות בלבד) לכיוון זיכרון ממש ביציאה מהמושבה בנימינה בצד שמאל גן ז'בוטינסקי היא שוני (SHUNI). משוני שליד בנימינה נצא בדיוק בשעה 09:30 לבנימינה ונעבור על פני המושבה ,גבעת הפועל ובית העלמין . את כל הדרך נעשה בליווי אקורדיון ושירונים . לנוחות המזמרים נוכל לשבת על שרפרפים

בנימינה המושבה , המנומנמת  בה  גדל הילד האדמוני , מהווה את הבסיס לגעגועים של המשורר הבוגר : לשכונה  הטובלת בין העצים ושדרות. להמרפסת ושובך היונים, לרכבת , למחצבה ולכרמל . אנו  נעמוד אל מול  השער החורק ונשמע את הרוח חולף בצמרות הברושים ממש כמו שאהוד כתב בשירי הגעגועים . 

השירים המוכרים כמו: אבננבי , בשנה הבאה , אחי הצעיר , בן יפה נולד , בשנה הבאה, ימי בנימינה ועוד רבים נוספים . יותר מאלף שירים פזמונים כתב אהוד , דרך פסטיבלי הזמר ועד לארוויזיונים . את כל אלה נלווה בשיר וסיפור . לא נשכח את האנשים שיסדו וחיו במושבה המנומנמת ,בנימינה , ואיך לא , נזכור גם לטובה , את בנימין - הוא הנדיב הידוע  על שמו שמה של בנימינה . יש עוד אהוד אחד (...) נוסף שהוא בן בנימינה  שמקומו לא יפקד .

את הזמר נלווה בצלילי האקורדאון של נחמה וכמובן נוסיף לו שירונים (...וריקודים). 

לאורך הדרך בה נעבור נתיישב על שרפרפים שנביא איתנו .( אני אביא )  ,  נפתח שירונים וממש ע"י הברוש ,המרפסת ,מסילת הרכבת , נפצח בשיר כפי שאהוד עצמו ראה וחשב בעת כתיבת השיר .