כל המידע על עדלאידע בחולון

במהלך חג הפורים ולאחר העדלאידע יוצגו מייצגי העדלאידע ברחבת ה'מדיטק' ברח' גולדה מאיר מס' 6 בחולון:
20.3.11, יום ראשון בין השעות 15:00 – 18:00
21.3.11, יום שני, בין השעות 10:00 – 14:00

העדלאידע תפתח לצלילי השיר "ביחד" כאשר מאות אלפי המשתתפים בקהל יתבקשו לאחוז ידיים וליצור שרשרת אנושית ענקית ברוח מסרי הסובלנות של מוזיאון הילדים.
על מיצג העשור של המוזיאון יהיה "הילד החולוני" ובידיו עוגת יום הולדת ענקית. מאחוריו גלגל ענק ועליו תלויים ה"ינשולים" העליזים של מוזיאון הילדים מלווים על המסלול באקרובטים, דמויות פורימיות,קבוצות של דגלנים, מעודדות, להקת המחול "גלגל במעגל" על כיסאות גלגלים, ילדים שרים בשפת הסימנים כמחווה למסלול "הזמנה לשקט" החושף את השומעים לעולם החרשים וצועדים מ"בית הלוחם" בליווי כלבי נחייה במחווה למסלול "דיאלוג בחשיכה".

בהמשך, בזה אחר זה ינועו על המסלול מיצגי ענק המספרים את עולם התוכן של מוזיאון הילדים:

מיצג "היער הקסום" שאורכו 9 מ' ובו 7 בובות ענק שיצר ביה"ס לאמנות הקרנבל בחולון עם ילדים מביה"ס לחינוך מיוחד בחולון. מאחור, קבוצות ילדים, רקדנים ואקרובטים מחופשים לציפורי היער, לשדון תעלול ועוד יצורים שונים. ומשונים. מיצג "עונות השנה" מתוך "המסע לתיקון ממלכת הזמן" עם דמויות ענק של בובת השלג החורפית ואשת הקיץ, מיצג הזמן עם שעון קוקייה המתנשא לגובה 4 מ' וממנו יוצאים ונכנסים שחקנים ורקדנים מחופשים לשעונים, מיצג הינשול המפוסל ושזור מ- 10,000 פרחים צבעוניים ועליו רקדניות ופסלי פרחים של דמויות המוזיאון, מיצג הפרפרים,קרוסלה מסתובבת ועליה 4 פרפרי ענק ואקרובטים שיפזרו על הקהל "אבקת אושר", מיצג עולם הצעצועים והמשחקים ובמרכזו סוס נדנדה שעליו "דני ומיש" מ"איפה מיש?" שבגלריית הצעצועים ורכבת חשמלית מסתובבת ונושאת צעצועים, מיצג צעצועים נוסף בשיתוף עם קופ"ח הכללית, "ד"ר הבובה חולה" עם בובת הרופא חמודי, מיצג זיג וזג, צמד הזחלים השובבים מלווים ב-100 ילדים מחופשים לזיג וזג, צפרדעים,זחלים, כבשים וטלאים, מיצג העטלף שפורש כנפיו לרוחב 7 מ' ומשחרר מתוכן עטלפים קטנים רבים הרצים אל הקהל, מיצג "הקוסם הלבן" המגיח במלוא הדרו מהר שלג אמיתי ומלווה בפמליה גדולה של קוסמים לבנים ואנשי שלג, ולסיום נחיתה של החייזרים ממסלול החייזרים בחללית ענק המסתובבת בין הכוכבים שאורכה 10 מ'. את החללית יקבל בברכה כדור הארץ הגדול המסתובב על המסלול ומסביבו חייזרים על קביים ומיני חוצנים מלהטטים.

במהלך העדלאידע תתקיים חידה בלשית אינטראקטיבית ובה יצטרך הקהל להוכיח בקיאות בעולמו של מוזיאון הילדים. הזוכים יקבלו פרסים.

למופע הסיום החגיגי שיתקיים למרגלות בניין העירייה, יחברו אקרובטים משבדיה לאמנים ישראלים ויבצעו סנפלינג מגג בניין העירייה בשילוב של פעלולי מקפצה, מבני פירמידה אנושית, ריקוד אווירי על חבלים,זיקוקים וקונפטי לצלילי מוסיקה תוססת.