כל המידע על הרוח של אירלנד

חפציבה זר-אביב היא חלילנית בינלאומית ורב תחומית, סולנית המובילה  את המופעים המיוחדים שלה (המופע והאלבום "חופשיה:", המופע האירי הגדול, קונצרט בקלאסיקה רומנטית בליווי שתי נבלאיות,)
חפציבה, מגיעה מהעולם הקלאסי. היא ניגנה בתזמורות סימפוניות  והתמחתה בנגינה בחלילים וחליליות מסוגים שונים: מהחלילים הקלאסיים ועד לחלילים עממיים וחליליות בארוק ואיריות.
חפציבה הופיעה עם תזמורות ולהקות בישראל, ארה"ב, גרמניה, הונגריה, מקסיקו , ברזיל , האיים הקריביים , אתיופיה , צרפת, אירלנד, הולנד אורגוואי , ארגנטינה ועוד...

כמו כן השתתפה בכיתות אמן בארה"ב , גרמניה קנדה וישראל בעיקר בתחום של  מוסיקת עולם.
חפציבה הוציאה את האלבומים "חלילים שמימיים" ובו יצירות צי'ל אאוט פרי עטה וכן את האלבום הבינלאומי "חלילים" ,אלבומים הזוכים להצלחה והשמעות רבות ברדיו, לקראת הפסח יוצא  לאור אלבומה השלישי "חופשייה" המוקדש לעידוד וחיזוק רוחן של הנשים המדוכאות תחת משטרים אפלים בעולמינו
 

במהלך שנות  פעילותה הענפה בעבר חפציבה ניהלה את הקונסרבטוריון העירוני ומחלקת המוסיקה של עיריית נתניה, ייסדה וניהלה את הקונסרבטוריון בהרצליה פיתוח, ייסדה וניהלה מוסיקאלית ואומנותית של מגוון פסטיבלים מוסיקליים וסדרות קונצרטים עממיים וקלאסיים ברחבי הארץ.