כל המידע על עצמאות בבאר שבע

בין המופעים המקומיים:

  • נדב אזולאי– מפיק, יוצר ומבצע מוערך, שכבר בראשית שנות העשרים שלו נחשב בתעשייה המקומית לכישרון הגדול של באר שבע, והספיק להפיק אלבומים עבור פונץ', דויד פרץ, שרון מולדאבי, איתי בלטר ועוד. אלבום הבכורה שלו "בצד של הרעים", שיצא בשנת 2009, זכה לפרגון יוצא דופן מהתקשורת. אזולאי יופיע עם שותפו המתופף, הצלם, הבסיסט, התאורן, הקלידן והוגה הדעות גיל נמט.
  • צנזורה– 4 ילדי שמנת מבאר שבע ללא מעצורים וללא קלידים. מנגנים יחד משנת 2002, פאנק רוק באר שבעי אמפירי, הכולל טקסטים בטקסטורה מוצפנת שכל אדם יכול להשתזף בהילתם. אלבום הביכורים יוצא בימים אלה אחרי 9 שנים של שאלה יומית "אלבום מהו?". הופעה שלא לוקחת שבועיים ומפקירה פצועים בשטח.
  • האופרייטעס– שיתוף פעולה של כמה מאושיות התרבות של העיר. נדב אזולאי, מתן אסייג, יאיר טיאר, גיל נמט, נדב אזולאי, איתמר אזולאי- קלידים, גיא נמט וחנוך טיאר. מנת גורמה של רגאיי-דאב-דנסהול, גדושה בטקסטים מקוריים, עסיסיים ודו לשוניים, על מצע של מקצבים מתגלגלים וסאונד ייחודי, המעניקה לקהל חוויה יוצאת דופן ומשאירה טעם של עוד.
  • אורן אדרי –מנגן על פסנתר וגיטרה, כותב מלחין ושר את שיריו. נמצא בעולם המוזיקה מילדות, בשנתיים האחרונות עובד יחד עם דודו חמד, רגב אשכנזי וניר רווה בידרמן על אלבום בכורה שמוקלט בLIVE. האלבום "אורן אדרי - בקרוב המציאות" צפוי לצאת בקיץ הקרוב.
  • שימי ביטון– חי וגדל בבאר שבע. בשנים האחרונות חזר לבאר שבע לאחר תקופת גלות בתל אביב, כאן הקליט את אלבום הבכורה שהפיק נדב אזולאי. ב- 25.2.11 יצא שימי למסע רגלי בן יותר מ-100 ק"מ, מבאר שבע עד תל אביב, במטרה להביא במו ידיו ורגליו את שיר הבכורה שלו, "סטיתי" אל תחנות הרדיו שבמרכז.
  • טל אורן–נסיכת האינדי של באר שבע, זמרת בעלת קול מלאכי שמתעקשת לעשות רוק גיטרות כוחני ומצמרר ולהגיד את האמת הכואבת בפרצוף, נותנת היום את הופעת הרוק האלטרנטיבי החזקה והמאתגרת ביותר בדרום. לאחרונה היא מופיעה עם המתופף דני שפירא מההרכב המקומי "צנזורה" טל ודני נכנסו לאחרונה לאולפן החדש של המפיק הבאר-שבעי יוסי שטרית להקליט מחדש את האי.פי. שלהם, שיראה אור בתקופה הקרובה.