כל המידע על בית פתוח מכון התקנים הישראלי

מיצגים של טורבינות רוח ואיגלו הסולרי הירוק
עמדת דיווש באופניים ליצירת אנרגיה חשמלית ומתחם נסיעה בסגווי
בדיקות חינם לאזרחים במעבדות המכון: אימות תכשיטי זהב וקרינה ממיקרוגל
בפעם האחרונה בה פתח מכון התקנים הישראלי את שעריו לציבור הרחב ביום בית פתוח, ביקרו בו למעלה מ 2,000 איש ביניהם: סטודנטים, תלמידים, נציגי חברות פרטיות וציבוריות, אנשי ציבור וראשי המשק הישראלי. ניתן לצפות באירועי הבית הפתוח הקודם בסרטון כאן.
ממכון התקנים הישראלי נמסר כי, יום הבית הפתוח נועד לאפשר לציבור הרחב להיכנס אל מאחורי הקלעים של עולם האיכות, בפרט בשבוע האיכות הלאומי שמטרתו היא להעלות את מודעות הציבור לחשיבות האיכות במשק. בשבוע האיכות הלאומי לוקחים חלק עשרות ארגונים, מוסדות ויחידות צה"ל מרחבי הארץ ומציעים פעילויות מיוחדות לנושא האיכות, הבטיחות והגנת הסביבה.
דני גולדשטין, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "במהלך השנה אנו מקבלים פניות רבות של אנשים, שנושא האיכות קרוב לליבם, המעוניינים להגיע למכון התקנים ולצפות בבדיקות הנערכות למוצרים. השנה ביקשנו לתת ערך מוסף לאירוע ולקדם את נושא השמירה על הסביבה, דגל אותו נושא המכון בשנים האחרונות בכתיבה ואימוץ של תקנים רבים המיועדים לשמירה על הסביבה".
מכון התקנים הישראלי מזמין את הציבור להגיע ליום הפתוח ו "להתעורר לחיים ירוקים". יום זה עמוס בתכנים ויתרום למבקרים ידע עשיר ברמה המקצועית, הלימודית והחוויתית.