כל המידע על תערוכת צילומים נדירים של החיפושיות והאבנים המתגלגל

טאונסנד היה הצלם הראשון שאי פעם צילם את הרולינג סטונס. בתערוכה מציג טאונסנד את צילומי חברי הלהקה כשהיו עניים ורעבים, בלי חוזה הקלטות, להקה שעדיין לא פרצה לתודעה. להבדיל מהחיפושיות שהפכו "מבחורים רעים" ל"ילדים טובים", האבנים המתגלגלות עשו דרך הפוכה, והמנהל הסטונס ביקש מפיליפ לשוות להם בתמונות, מראה "חתרני, רע, ולא נעים של ילדי רחוב". וכך נולדו סדרת הצילומים בהן הם נראים הולכים ברחובות לונדון, שותים בירה ויושבים מחוץ לבר לונדוני, נשענים על קירות התמזה בפרצופים קשוחים, שידיהם אוחזות במפשעתם. במקרה אחר הם נשענים על תאי טלפון, תאי טלפון שהפכו לאייקון לונדוני מוכר.
צילומי החיפושיות  מציגים הצצה נדירה למפגש ההיסטורי בין חברי הלהקה ובנות זוגם עם המהרישי במרכז המדיטציה בלונדון .טאונסנד היה הצלם היחיד , שהורשה להיות נוכח ולצלם את האירוע.
תערוכת הצילומים: "The Beatles&The stones" הינה תערוכה המשקפת תקופה. זוהי גלולת זמן שתיעדה את התקופה בצורה אמיתית ומציאותית, תקופה שעיצבה אותנו ברמה התרבותית פוליטית, חברתית ומחשבתית. הביטלס והרולינג סטונס הינם אייקונים תרבותיים שהשפיעו על כל העולם ושינו את צורת החשיבה הרווחת אז. מן התמונות המוצגות בתערוכה ניבט תום ונאיביות שאבדו, זוהי הצצה אל העולם הישן, האהוב.