כל המידע על סיפתח עזה - הפנינג רחוב בירושלים

בין האירועים שיתקיימו בפסטיבל:
קרנבל רחוב
מופעי תיאטרון ומוסיקה לאורך רחוב עזה, בהפקת רוח חדשה.  DJ ירושלמים, מוזיקאים, אומנים מקומיים, מיצב נעליים, קלפי ענק של משחקי מזל וציורים גדולי מימד יקשטו את הרחוב.
פרויקט מסי-בית
מסיבות ריקודים ופעילויות שונות פתוחות לקהל הרחב יתקיימו בעשרות דירות לאורך הרחוב: תערוכות ייחודיות, מסיבת תמונות שבה הקהל מצטלם ומציג בזמן אמת את התמונות מהאירוע, תערוכת וידאו ארט של סטודנטים מבצלאל ועוד
סלון של מיליון דולר בשקל אחד?
פרויקט Pimp my Place  ערך תחרות בפייסבוק שבה זכו זוג סטודנטים לשיפוץ הדירה. מעצבת הפנים צוריה אבירם בשיתוף פורום צעירי רחביה ואגודת הסטודנטים יעצבו את הדירה מחדש.
הרצאות.
האוניברסיטה העברית מציגה מגוון הרצאות ללא תשלום של טובי הפרופסורים בשעות
Strawberry fields forever : הביטלס בחייהם ובמותם- פרופ' נפתלי וגנר מהחוג למוזיקולוגיה ידבר על מוזיקת הרוק כדת חילונית הוא נושא מוכר ואפילו נדוש.
למה אנחנו אוהבים סמים? המדיניות העולמית כלפי השימוש בסמים
פרופ' נחמן בן יהודה מהמחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה יסביר כי עד שנת 1910 הסמים בעולם היו חוקיים. החל משנה זו ועד שנות ה-30 של המאה הקודמת הפכו הסמים לבלתי חוקיים בעולם המערבי ואנו חווים עד היום את ההשלכות לכך. נשאלות כיום שאלות מעניינות באשר להאם פליליזציה זו מוצדקת? האם כדאי לבטל את החוקים האוסרים על שימוש בסמים או להגביל אותם? האם כדאי להמשיך במודל הפלילי הקובע כי אדם המשתמש בסמים הוא עבריין? בהרצאה ננסה להתבונן במדיניות שהתגבשה במהלך השנים ומהן הדעות השונות.