כל המידע על פסטיבל קולנוע הודי בסינמטק הרצליה

טאאל
צעיר פוגש צעירה במהלך טיול ברחבי הודו. הוא בן המעמד הגבוה והיא בתו של זמר מפורסם. השניים ממשיכים לטייל יחדיו ומתאהבים עד כלות. קבלת הפנים הצוננת שהוריהם מעניקים להם מבהירה שלאהבתם אין ברכה ותכלית. כל אחד פונה לדרכו: היא ממשיכה לעבוד על אלבום הבכורה שלה ואף מכירה גבר אחר, והוא נותר שבור לב.
פאהלי
עם הרצאה מפי רוני פרצ'יק
אישה נישאת לבנו הכנוע של סוחר. לא חולף יום מליל הכלולות והחתן נוסע הרחק למסע עסקים רב שנים. אומללותה של האישה אינה נמשכת זמן רב, שכן רוח רפאים עוטה על עצמו את מראה הבעל ומעניק לאישה שנים של אושר ועושר. כששמועות על הריונה של האישה מגיעות לאוזני הבעל המקורנן, הוא שב ומופתע לגלות כי אשתו אינה מעוניינת לוותר על מנעמי חייה החדשים.
אידיוטים
הזדמנות להתוודע לשובר קופות בוליוודי. מעשה בשני חברים ששרדו בקושי את הלימודים באקדמיה. מי שעזר להם היה חברם הנון-קונפורמיסט, סטודנט אידיאליסט שיום אחד נעלם. שנים חולפות ודומה שכל אחד מהחברים שקע בחייו הבורגניים. שיחת טלפון מיריב מתקופת הלימודים, טיפוס חרשן ומעצבן, מובילה אותם לצאת למסע חיפושים אחר חברם – למען הכבוד, הנוסטלגיה והגעגועים.
הנודד
בהשראת דמות הנווד מסרטי צ'פלין ובליווי השיר "איצ'יקדנה", שכבש את מצעדי הפזמונים בכל העולם. סיפורו של גבר צעיר הנוסע למומבאי כדי להרוויח כסף. בדרכו הוא נופל קורבן לכנופיות כייסים הגוזלות ממנו את המעט שיש לו. מורה ענייה המנהלת בית ספר כובשת את לבו, אך החלום להתעשר ומיומנותו במשחקי