כל המידע על סולומונו - פסטיבל הצגות יחיד באשדוד

"שחקן מפתח"
משחק: שלמה בר-שביט
מופע מולטימדיה המשלב הקלטות וצילומים נדירים בו לוקח אותנו השחקן שלמה בר שביט אל מאחורי הקלעים של הבימה. בשנת היובלות המשותפים ושישים שנה למדינה, מעלה תיאטרון הבימה מופע מיוחד בו מספר בר-שביט את סיפור חייו השזור בסיפורי התיאטרון.
"המרקיד"
זוכת פרס "קיפוד הזהב" בקטגורית תיאטרון פרינג' לשנת 2011 .
איתן הררי, מרקיד השואף להכרה, מנצל הרקדה אליה הוקפץ כמחליף, כדי ליצור ריקוד עם חדשני בשיתוף הקהל וע"י כך לשדרג את מעמדו בעולם המחול הישראלי. במהלך ההרקדה חושף איתן את מקורות ההשראה שלו – חוויות אותן חווה בצעירותו ואת נפשו הפצועה עקב התעללות מצד חבריו לחדר בעת שירותו הצבאי. ההרקדה מתקדמת ואיתן מתחיל להרגיש את ניחוח ההצלחה, אבל זכרונותיו משתלטים עליו ומאפילים את חגיגת המחול. 
וזרת בתשוקה
ההצגה בסגנון "קפה-תיאטרון"-סביב שולחנות וכיבוד
מאת ובביצוע: הדר גלרון בימוי ועריכה: שמואל וילוז'ני
הויקיליקס של התנ"ך : "בזכות נשים צדקניות נגאל עם ישראל" אסתר המלכה, רות המואביה, רחב הזונה ועוד רבות וטובות... במה בדיוק התבטאה צדקניותן?
הדר חושפת סיפורים מאחורי הקלעים על חלק מניצחונותיו הגדולים של העם הנבחר וקוראת לחזור לתשוקה האמיתית, הטהורה, כי רק היא תוכל (אולי) להציל את העם המוטרד הזה. מוטרד מינית כמובן.
הוידוי האחרון
יוצר , כותב  ומבצע – אלברט אילוז
במונודרמה חד פעמית חושף בפנינו אילוז סיפור שלא סופר. על ילדות בשכונה על שכנים והמולה. על חיפוש מתמיד אחר המקום הפרטי של האדם, חיפוש שאף פעם לא תם. על כוח ומוח, על מאבקים ועל חולשה ועל חיים בצד הלא נכון של המתרס. על משטרה והתמכרות, על מאסרים ועל ימי חופשה ועל החלטות שהפכו אותו למי שהוא היום. סיפור מטריד מחד ואמיץ מאידך על  החיים שיכלו להיות קלים יותר לו רק משהו אחד, בכל צומת בחיים היה קורה אחרת.
משפט פולארד
ההצגה שפתחה את פסטיבל תיאטרונטו 2011
ויקטור גורדון, נוסח עברי: שיר פרייבך, בימוי: רועי הורוביץ, מוסיקה: דניאל סלומון,
בשנת 1985 נחשף ג'ונתן פולארד, מנתח מודיעין ימי עבור צבא ארצות הברית, כמרגל מטעמה של מדינת ישראל. הוא נידון למאסר עולם, בניגוד לעסקת הטיעון עליה חתם עם התביעה האמריקנית. מאז שנכלא, לא חדל לטעון כי ההליך המשפטי שהוביל למאסרו הינו נפשע ומנוגד לחוקת ארה"ב. כל בקשותיו למשפט חוזר נדחו על הסף. כשהוא ספון בתאו, לאחר 25 שנות מאסר, מבקש ג'ונתן ג'יי פולארד, לערוך בעצמו את מה שלא זכה לו עד כה: משפט-צדק.