כל המידע על פסטיבל קליפה אדומה 2012

שבר כלי (A VESSEL OF RUINS) - מיפן. אדם המאלץ עצמו להתעורר לחיים חדשים ולספר את שראה לאנשים מתוך הארץ השבורה,  מנופים מרוסקים ואודים של זיכרונות. מאת  וביצוע: טקאטרו קודו, הנחשב לאחד מאמני הבוטו הבולטים בעולם.
מקום- מילה (MESTOSLOV) -תיאטרון חפצים מרוסיה מאת ובביצוע פאוול סמצ'נקו וולדימיר וולקוב, שיתוף פעולה בין שני ענקי פרפורמנס פטרבורגיים בחגיגה פרועה ורב חושית הקורעת לגזרים שנים-עשר שירי מוסר ממיטב הקלאסיקה הרוסית.
חלקות גן עדן (PIECES OF PARADISE) - תיאטרון חזותי מברזיל מאת ובביצוע היוצרים, הפרפורמרים ואמני קרקס מרקוס בקר ומרילייה אינס . בסדרת תמונות חזותיות מטלטלות נפרשת ההיסטוריה האלימה של ברזיל, עלילת המופע שואבת השראה מהסיפור המיתולוגי של אנדרוגינוס.
עיוורון מהירות - עיוורון תנועה (SPEED BLINDNESS - MOTION BLINDNESS) מופע קצר מפינלנד, חד ומהפנט של תיאטרון חזותי דרמתי. מאת ובביצוע קבוצת WHS, מייסודו של קאלה הקאריינן. מופע תיאטרון בשילוב עם קרקס מודרני הנחשב למוביל מסוגו. מופעיהם של הקבוצה זוכים להצלחה בינלאומית בעשרות פסטיבלים לקרקס, תיאטרון ובובנאות.
גינדאור -  ארתור אסטמן (זוכה "נולד לרקוד") - יוצר, דייג, צייר ורקדן בעל יכולות פיזיות יוצאות דופן בעוצמתם בדמותו של גינדאור; יצור חצוי, דו-חי, המתקיים על הגבול הדק בין דמיון ומציאות.
טופ-גאן ופולחן האביב - שתי יצירות סולו המעמתות את הפרפורמר אל מול קהלו, בודקות את תפקידו ובוחנות את האמנות כמוצר צריכה. טופ-גאן, יצירתה של מיכל הרמן ופולחן האביב, יצירתו של הלל קוגן.