כל המידע על פסטיבל הקולנוע הבריטי 2012

Tyrannosaur
טירנוזאור מגולל את סיפורו של ג'וזף, גבר שהאלימות והזעם מביאים אותו לכדי הרס עצמי. כאשר חייו של ג'וזף מסתחררים לתוך מערבולת שאין ממנה מוצא, הזדמנות לישועה מופיעה בדמותה של האנה, עובדת בחנות צדקה. הסרט זכה בשני הפרסים החשובים בפסטיבל סאנדנס 2011, בקטגוריית הבמאי ובפרס חבר השופטים, ובשלושה פרסים מרכזיים של פרסי הקולנוע הבריטי העצמאי 2011, ביניהם פרס הסרט הטוב ביותר, פרס הבמאי ופרס השחקנית הטובה ביותר.
Weekend
בערב שישי, אחרי מסיבת בית פרועה עם חבריו הסטרייטים, ראסל יוצא לבדו למועדון גייז, שם הוא פוגש את גלן. מה שמתחיל כסטוץ הופך להיות משהו אחר לגמרי, משהו מיוחד. באותו סופשבוע, בברים ובחדרי שינה, הזוג לומד להכיר אחד את השני. מפגש קצר זה ימשיך להדהד בחייהם לנצח. סופשבוע הוא סיפור אהבה כנה ולא מתנצל בין שני גברים; הסרט זכה בשני פרסים בטקס פרסי הקולנוע הבריטי העצמאי, ביניהם פרס השחקן המבטיח לטום קולן, וכמו כן זכה בלמעלה מעשרה פרסים בפסטיבלים בינלאומיים.
Submarine
אוליבר, נער מפותח לגילו, הגדל בווילס של שנות ה-80, נמצא במאבק יומיומי להבין מה מקומו וכיצד יוכל להיות פופולארי בבית הספר. כאשר ג'ורדנה, יפיפייה מסעירה וכהת-שיער, מביעה בו עניין, הוא נחוש להפוך לחבר הטוב ביותר בעולם. בינתיים, יחסיהם הבלתי יציבים של הוריו מתערערים עוד יותר כאשר אהוב לשעבר של אמו עובר לגור בשכנות אליהם. בדרכים ערמומיות ומשונות אוליבר זומם להבטיח את נישואי הוריו ודרך כך את אהבתה של ג'ורדנה. הסרט מבוסס על רב המכר הספרותי מאת ג'ו דנתורן.
Kill List
בעודו מתמודד עם צלקת שהותירה משימתו האחרונה כרוצח שכיר בקייב, ג'יי, חייל לשעבר, משתכנע לקחת על עצמו משימה חדשה בעקבות לחץ של שותפו, גאל. ככל שג'יי וגאל יורדים לעומק המשימה המבעיתה, מה שמתחיל כדרמה אפלולית הופך לסרט אימה מתעתע ומטלטל, ויחד עם ג'יי אנו נחשפים לפחדים ולפראנויות מן העבר אשר מדרדרים אותו לתהומות האפלה. בן וויטלי, במאי ותסריטאי הסרט, יצר מותחן אימה מהוקצע ומעורר מחשבה, שזיכה אותו בכינוי "הבמאי החם הבא" בבריטניה, וזה שהשיב לכותרות את ז'אנר האימה הבריטי בשנת2011.
Perfect Sense
סוזן (אווה גרין) היא מדענית החיה בגלזגו ומחפשת תשובות לשאלות חשובות. כה חשובות שוויתרה על דברים אחרים בחייה, כולל אהבה, עד שהיא פוגשת שף מוכשר בשם מייקל (יואן מקגרגור). בעקבות מפגש זה חייה של סוזן מתחילים להשתנות. בזמן שסוזן ומייקל נסחפים להרפתקה חושנית המציפה אותם רגשית, העולם שסובב אותם מתחיל לעבור שינוי מרחיק לכת. הזוג חווה רגעים מסחררים של חיבור טהור אך האם זה בגלל שהם מתאהבים או בגלל שהעולם מתפרק?