כל המידע על ג'אז בצוללת הצהובה

14.2 - שבתה - אפרו -ג'אז -אתיופי. ניגוני נשמה ופיוטים יהודיים ואתיופיים שורשיים - עטופים בגרוב נדיר, מוזיקה משמחת ועם זאת נוגעת במעמקי הלב. חבורה של נגנים מוכשרים שחיפשו ניגון ושירה עם משמעות ולהפיח משב רוח רענן בכתבי הקודש היהודיים. אבטה בריהון - שירה וסקספון, דוד עדה - קלידים ושירה, אסף חכימי - בס, ירום איטה - כלי הקשה ושירה, אלון יופה - תופים ושירה.
21.2 - Irina Sirbu Band - אירינה סארבו, זמרת ויוצרת, נחשבת לאחד הכישרונות העולים בסצנת הג'אז הרומנית. יחד עם Marius Mihalache, נגן דולצימר (כלי מיתר והקשה גדול) ומרימבה ידוע הקימה את הלהקה, המשלבת מוזיקת פולקלור רומנית עם ג'אז. השילוב המפתיע של הדולצימר והשירה  עם שאר חברי ההרכב יוצר מרקם עשיר , צבעוני ומעורר השראה.
28.2 - צי'טולה - סול, פאנק, רית'ם אנד בלוז. צ'יטולה (chitola) - סלנג ירושלמי ל "כאפה" לאוזן. ההרכב גובש לצורתו הסופית בשנת 2008 , לאחר הרבה מופעים בקונסטלציות שונות. על ייסוד ההרכב, כמו גם על ההלחנה, הכתיבה ועיבוד כל חומרי הלהקה אמון הגיטריסט ניר בן עמרם. נגנים: ניר בן עמרם - גיטרות, אלה דהן - שירה, גיא שושני - שירה ופרקשיין, גל שעיה - בס
מילטון מיכאלי - קלידים, ברק אהרון - תופים, אנטולי שפיגלוס - סקסופונים
יבגני ברגינסקי: חצוצרה, ארנון דה בוטון : טרומבון.