כל המידע על פסטיבל הקולנוע הצרפתי התשיעי

"מחוברים לחיים", סרטם של אוליבייה נקש ואריק טולדנו, הסרט המצליח ביותר השנה בצרפת, יפתח את הפסטיבל. הסרט הביא לבתי הקולנוע בצרפת עד עתה למעלה מ 19 מליון צופים, והוא הסרט המצליח ביותר באירופה בימים אלו. זוהי קומדיה בכיכובם של פרנסואה קלוזה ועומר סיי, שמציגה את סיפורו האמיתי של פיליפ פוזו, מליונר שנפצע אנושות בתאונת רחיפה ומערכת היחסים שלו עם המטפל שלו.
את הפסטיבל יחתום הסרט "העדינות", סרטים הראשון של האחים דויד וסטפן פונקינוס, בכיכובה של אודרי טאטו. הסרט מבוסס על רב המכר של דויד פונקינוס. זהו סרטם הראשון של השניים המועמדים לפרס הסזאר גם על העיבוד של הספר וגם על סרט הביכורים. זהו סיפור אהבה עדין בין כלכלנית אמביציוזית, אלמנה צעירה שכבר ויתרה על האהבה, לבין אחד מאנשי צוותה במשרד, האיש שאף אחד לא האמין שיצליח לחדור לליבה.
"המאומצים" הוא סרטה הראשון כבמאית של השחקנית מלני לוראן (ממזרים חסרי כבוד). זוהי דרמה משפחתית סוחפת וסרטה האחרון של יוצרת הקומיקס מרז'ן סטרפי (פרספוליס) – "עוף בשזיפים" , אגדה המשלבת שחקנים ואנימציה. בהשתתפות מתייה אמלריק וקיארה מסטרויאני.
"כל הרצונות שלנו" – סרטו האחרון של פיליפ ליאורה –(welcome, , המגדלור) הוא שיתוף פעולה נוסף שלו עם השחקן ויסאן לינדון, והופעה מרגשת של השחקנית מאיר גילן.
"הן" בכיכובה של ג'ולייט בינוש מספר על חקירתה של סטודנטית הפונה לזנות על מנת לממן את לימודיה.