כל המידע על אורלנדו אקסטרים

שיני כלב  - Kynodontas
דרמת-מתח שהופכת לסאטירה אפלה ומטרידה. בוילה מבודדת ביוון בעל מפעל ואשתו מחזיקים את שלושת ילדיהם הבוגרים בבידוד כמעט מוחלט כל חייהם. הם חסרי קשרים חברתיים והיחיד שיוצא מהבית הוא האב, המספק את כל צרכיהם של שתי בנותיו ובנו ומקפיד לטשטש עקבות של העולם החיצוני. הצעירים יודעים מאומה על העולם שבחוץ, חיים באשליה שהעולם הוא מקום מסוכן בו חתולים הם טורף אכזרי המסוכן לבני האדם ומבלים את יומם בתחרויות אין סופיות בהשראת ההורים כדי להכינם לעולם. האב מחליט לשלם לשוערת העובדת במפעל שלו ולהכניסה אל תוך הבית כדי לספק את צרכיו המיניים של הבן הגדול. אך כניסתה גורמת להפרה באיזון שנוצר במשפחה המעוותת. השליטה הרמה של ההורים מתערערת והנחותיהם של הילדים על העולם הולכות להשתנות.
רעב  - Hunger
סרט ארט-האוס מרגש, מותח והופך קרביים המתרחש בכלא "המבוך" המפורסם בצפון אירלנד, בו גוף האדם הוא האפשרות האחרונה למחאה. בשנת 1981 יוצאים אסירי המחתרת האירית בבית כלא בצפון אירלנד במחאה נגד לבישת מדי אסירים, על מנת לקבל תנאים טובים יותר. דאבי, אסיר צעיר המסרב ללבוש את המדים, מוכנס לתא עם גרי, אסיר ותיק המלמד אותו את חוקי הכלא. שניהם חוברים לבובי סנדס, מנהיג האסירים. הוא מאמין בצדקת דרכו וחפותו, ומתחיל שביתת רעב כדי לשפר את תנאי האסירים. מחאת האסירים ושביתת הרעב של בובי מתפתחת למחאה אלימה.
נקמה – Revanche
דרמת מתח מצמררת על נקמה ורגשות אשם של הבמאי האוסטרי המצוין גץ שפלמן. אלכס, אסיר לשעבר, חולם להתחיל את חייו מחדש עם תמרה, זונה אוקראינית שפגש והתאהב בה. כדי להתחיל מחדש הוא צריך לבצע עוד שוד בנק אחד. אולם במהלך השוד תמרה נפגעת ואלכס נאלץ לברוח לבית אביו בכפר, שם מתברר לו כי שכנו הוא לא אחר מאותו שוטר שפגע בתמרה ומחשבות על נקמה מתחילות להתגבש.
תא 211 – Celda 211
דרמת כלא מותחת וחסרת רחמים. חואן, סוהר חדש בבית הכלא מגיע לפני יומו הראשון לעשות סיבוב לראות את המקום. תאונה קטנה נגרמת והוא נפגע, ומוצא את עצמו נעול בתוך תא, מוקף אסירים אלימים בעיצומה של התקוממות מסוכנת. כדי לשרוד את האימה הוא נאלץ להציג את עצמו כאסיר חדש ומגיע להיות יד ימינו של האסיר השולט. באותו זמן מחוץ לכותלי הכלא מנסים הסוהרים לחלץ אותו ולנהל משא ומתן עם האסירים, אך הדרמה מסתבכת כשמאמציהם נכשלים