כל המידע על האמנות של גֶ'ן - שָן - רֶן

האמנים בתערוכה שואבים את השראתם משיטת טיפוח רוחנית סינית עתיקה לגוף ונפש הנקראת "פאלון דאפא" (הידועה גם בשם "פאלון גונג"). השיטה משלבת מדיטציה, תרגול פיזי ותהליך למידה אישי בו אדם משפר בהדרגה את הלב, המחשבה וההתנהגות בהתאם לתכונות אמת, חמלה, סובלנות, ושואף להיות אדם טוב יותר. 

 
תוך מספר שנים צבר תרגול השיטה פופולריות עצומה בסין ועל פי נתונים ממשלתיים עבר מספר המתרגלים את מספר החברים במפלגה הקומוניסטית. נשיא סין דאז, ג'אנג זמין חשש מפופולריות ההולכת וגדלה של הפאלון דאפא והכריז ביולי 1999 על הוצאת הפאלון דאפא מחוץ לחוק, בניגוד לחוקת המדינה.
כך החלה הרדיפה האכזרית והברוטלית של האנשים הלומדים את השיטה שנמשכת עד היום. הרדיפה כוללת מאסר ועינויים, מחנות עבודה, מרכזים של שטיפת מוח, ותעשיה שלמה של סחר באברים לצורכי ההשתלות.
חלק מהאמנים היו בסכנת חיים רק בגלל אמונתם באמת-חמלה-סובלנות. הם רואים חובה מוסרית לספר את סיפורם לאנשי העולם. הם מאמינים כי בכוחה של האמנות להקנות לחברה יציבות בזכות עקרונות המוסר המגולמים בה, וכי זו אחריותו של האמן להביע אותם. האמנים שואפים ליצור חוויה אסתטית הנובעת מהתגלמותם של ערכים אלו, בדרך שתתרום לצופה, לאמנות ולחברה בכלל. הם מציירים למען הכבוד האנושי הנמצא כעת בסכנה בסין, ולמען זכויות אדם.
 
בתערוכה ארבעה נושאים: הרמוניה, אומץ ללא פשרות, הקריאה לצדק, הצדק מושג.
 
התערוכה מוצגת בו זמנית במוקדים שונים ברחבי העולם, ומורכבת מיצירות שהן הדפסים על קנווס איכותיים וממסופרים. קיים מספר מצומצם של היצירות. הציורים המקוריים נמצאים בארה"ב.