סרט על נופי הגולן - מסע רב חושי במרכז המבקרים "קסם הגולן".

במרכז קסם הגולן תוכלו לצפות בסרט קסום ומרתק, המוקרן על מסך של 180 מעלות ומפעיל את כל החושים. הצופים חווים את חוויית הגולן במלואה - נרטבים ממי המעיינות, חשים את האוויר הקריר, נושמים את הפרחים ודואים ברחבי הגולן. את החוויה הקסומה משלים דגם צבעוני אותנטי של הגולן, המספר במופע אורקולי, תוך שימוש בתאורה חכמה ואפקטים מיוחדים, את סיפורה המרתק של רמת הגולן - התיישבות, היסטוריה ומורשת קרב. הקרנות כל יום בין השעות 9:00-17:00 בעברית, אנגלית ורוסית.

במיוחד לגולשי אתר טיולי - 50% הנחה על הכרטיס השני (הזול מבין השניים) למרכז המבקרים בחג השבועות, בין התאריכים 24-27/5/12, עם הצגת עמוד זה מודפס!

אם תרצו לקחת הביתה מעט מתוצרת האזור, בחנות הבוטיק "טעם הגולן והגליל"- תמצאו פירות יבשים אורגניים, יינות ממיטב היקבים בארץ, בירת בזלת, הישר ממבשלת הגולן, שמן זית איכותי משובח, דבש, שוקולד בייצור אישי, תבלינים מיוחדים, קוסמטיקה טבעית ועוד.

ולאוהבים המושבעים של הבשר ולאלו שלא יכולים בלעדיו גם בשבועות, יוכלו ליהנות בברוהאוס הגולן - מסעדה בתוך מבשלת בירה: מסעדת בשרים איכותית בעלת תפריט זהה לקיים במבשלות איכות בעולם, בישול עם בירה טרייה בתפריט מבחר בשרים מעולים!