כל המידע על פסטיבל ''קסם של אגדה''

מופעי הפסטיבל יכללו מופעים חדשים ובהם:

"אצבעונית" של תיאטרון מופע. מופע מחול- תיאטרון, על אצבעונית היוצאת למסע בו היא לומדת על עצמה ועל כוחותיה בהשתתפות שחקנים ולהקת המחול הקיבוצית על פי כוריאוגרפיה של לימור קורקין.

שתי הצגות של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער:
"פרח הלב של ריקדינא", אגדת מחול מקורית על מלכה קשישה המחפשת נסיך לבתה, הנסיכה ריקדינא ו- " הנעליים של אדון סימון ", סיפור עם על ישן וחדש.
תיאטרון הקרון יעלה את "קורדרוי" בהשראת ספר מאת דון פרימן-
תיאטרון חפצים עם צעצועים, בובות ומנגנונים מכאניים המספר על קורותיה הליליים של חנות צעצועים.ההצגה הופקה במסגרת פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2012, את הצגת היחיד "פיראט באמבט" על פיראט שמשייט באוקיינוסים בתוך האמבטיה שלו עם ברווזיו האהובים. מאת ציפור פרומקין ומרים זלצברג.
ואת ההצגה "פטרושקה "-בהשראת סיפור עם רוסי המספר על מסע הרפתקאות של בובה, בליווי קטעים מיצירתו המוסיקלית של איגור סטרווינסקי. מאת הבמאית הבלגית אנייס לימבוס ובבימוי משותף עם אנני מייזמן.

"תיאטרון גושן " יציג את את המופע " הניגון" ובו מוזיקה יהודית חובקת עולם מפולין ועד תימן ואת המופע הזמיר וקיסר סין, עיבוד מקורי לאגדה הידועה של הנס כריסטיאן אנדרסן.

תיאטרון התיבה יציג את "מזוודות ומציאות" , הצגה צבעונית, משלבת ריקודים ואלמנטים מעולם הקרקס.

תיאטרון אדם יעלה שלוש הפקות תיאטרון סיפור בהמחשה לגיל הרך, בהשתתפות שחקנית, בובות, תפאורה, מוסיקה ואביזרים :

"שמוליק קיפוד" ע"פ ספרו של י.כוש, "איה פלוטו" ע"פ ספרה של לאה גולדברג ומעשה בחמישה בלונים, ע"פ ספרה של מרים רות.


את החגיגה ישלימו מגוון מופעי חוצות, חגיגה ססגונית של סדנאות יצירה, פינות הפעלה ודמויות שטח, אשר יתקיימו ברחבות מרכז סוזן דלל, מדי יום בין השעות 16:30 ל 20:30 .

מדי יום בשעות 17:30 ו 19:30 יועלו ללא תשלום, מופעי חוצות לילדים, הפתוחים לקהל, על הבמה המרכזית שברחבת מרכז סוזן דלל.