כל המידע על חגיגת ט''ו באב במוזיאון מגדל דוד

אתם מוזמנים לחגיגת ט"ו באב במוזיאון מגדל דוד- אהבה בניחוח איטלקי

מוזיאון מגדל דוד נחשב לאחד המקומות הרומנטיים בעולם: התצפית המרהיבה המשקיפה על כל חלקי העיר, החצרות הירוקות והאינטימיות ופינות הישיבה על החומה המשקיפה פנימה הם רק חלק מתפאורת בוקר חג האהבה. נפתח בקונצרט דואטים של שירי אהבה נפוליטניים ואחרים מכל הזמנים, יחד עם זמרי 'מוזיקה אטרנה' ולאחריו נצא לסיור, כל אחד לפי אהבותיו.


הסיור 'איטליה בירושלים' ייקח אותנו בעקבות התרבות האיטלקית שהייתה ועודנה בירושלים ובו תצפית מהמצודה לעבר אתרי הקדושה והמבנים שקישטו את קו הרקיע בירושלים בשלהי המאה ה-19, ביקור במתחם 'סן סלבדור' – מרכזם של הנזירים הפרנציסקאנים בארץ ישראל, בכנסייה ובמתחם המנזר והליכה נעימה דרך סמטאות הרובע הנוצרי אל מוזיאון מגדל דוד.


הסיור 'אוהבים בירושלים' יוביל אותנו בין סיפורי האהבה ההיסטוריים של אנשי העיר ואנשים מכל העולם שמצאו זה את זו דווקא בה. יתגלו בין הסמטאות וחצרות הבתים יתגלו סיפורי אהבה היסטוריים, סיפורי אהבה חוצת גבולות, סיפורים על האנשים שחיזוריהם נתקלו בחומות ועל אלה שזכו להגשים את אהבתם. זאת יחד עם תצפית ממגדלי המצודה, סמטאות ימין משה, שכונת משכנות שאננים ומגדל המוזיאון.


להשלמת החוויה הרומנטית אנחנו ממליצים לצפות בחיזיון הלילי - מופע לילה מרהיב ביופיו. לצלילי מוזיקה מקורית נגלה סיפורה של העיר ירושלים בדימויי ענק עוצרי נשימה של מציאות מדומה. "החיזיון הלילי" עשוי בטכניקה של "אחיזת עיניים" ועוטף את הצופה בחוויה רב חושית יחידה מסוגה. על אבני חצר המוזיאון, מסופר מכל עבר, סיפורה של העיר ירושלים ותולדותיה לאורך 4,000 שנה. צבעוניות כובשת, צלילים ממגוון תקופות וקולות מימים עברו ממחישים לכל צופה, בכל גיל מכל מקום בעולם מה חוו אותן אבנים עתיקות עליהם נחשף החיזיון. החיזיון הלילי מתקיים בחודש אוגוסט בימים ראשון עד חמישי ובמוצאי שבת. פרטים נוספים והזמנת כרטיסים במרכז ההזמנות ובאתר האינטרנט של המוזיאון.

יום שישי 3 אוגוסט, ט"ו באב תשע"ב 09:30-12:00 מחיר: 85-100 ש"ח

כל המידע באתר מוזיאון מגדל דוד www.towerofdavid.org.il ובדף הפייסבוק.

פרטים והזמנת מקומות בטל. 02-6265333 או 2884* הזמנת קבוצות בטל. 02-6265327

מומלץ להירשם מראש

תמונה מתוך תוכן באתר למטייל בישראל (טיולי)