כל המידע על מוזיקה עצמאית בישראל של היום

משתתפים:

לירון תאני - מנחה הפאנל, עיתונאי וכתב מוזיקה ב-7 לילות, דמות מרכזית בהתפתחות תרבות השוליים בישראל, מגיש ויזם תכנית הרדיו החלוצית "עסק שחור" יחד עם אייל פרידמן.

ליאור רחמני - מנהל תחנת הרדיו "קול הקמפוס", החשובה ביותר בישראל בכל מה שקשור לתרבות עצמאית ומקורית. התחנה היא צינור השפעה חשוב ומהותי בעיצוב סצנת המוזיקה המקומית בכללותה.

מתן נויפלד - יזם ומפיק אירועי מוזיקה עצמאית, ביניהם פסטיבל אינדינגב למוזיקה ואמנות עצמאית ופסטיבלים שונים בארץ.

גיא חג'ג' - בלוגר, יזם תרבות, מפיק ואיש רדיו, מנהל הבלוג "עונג שבת". הבלוג מרכז פעילות ענפה ובולטת בכל שבוע ושבוע, תוך כדי התבוננות על תהליכים ותובנות על תהליך הצמיחה של המוזיקה העצמאית.

יאיר יונה - מוזיקאי ותיק בסצנה המקומית, מנהל לשעבר בלייבלים אנובה, ואירסיי רקורדס, בלוגר ופילוסוף מוזיקלי.

דויד פרץ - מוזיקאי, בעל אולפני קקטוס לשעבר, איש תעשייה ומוזיקה עצמאית, כתב מוזיקה, ויזם תרבות בסצינת המוזיקה הבאר שבעית, עיר הולדתו ופועלו.

חיים שמש - דמות ותיקה במוזיקה העצמאית בישראל כבר משנות ה-90, בה החלו הניצנים הראשונים של האינדי לפרוח, מנהל אמנים, בעל לייבל מוזיקה.

בסיום הפאנל תתקיים הופעה אקוסטית של עמיר לב – שבאמתחתו מספר אלבומים ושירים לא מבוטל שהפכו לקלאסיקה ישראלית, הגיע אל לב התודעה בדרכו העצמאית והאמיצה. אמן מיוחד שמגלה מחדש את סוד הפשטות ואת מעלת ההתבוננות בסביבה הפריפריאלית, האנושית והגיאוגרפית, כמקור לסיפורים קטנים ומלאי חכמה על החיים.