כל המידע על וידאו Théâtre

המופע הראשון "קוף לבן" יתקיים ביום חמישי 23.8.12. האירוע סובב סביב הקרנת בכורה של "כבארה" ( kebara), סרט קצר חדש של ליאור ווטרמן בשיתוף סטודנטיות מהמדרשה לאמנות בבית ברל. כבארה היא מערה בכרמל, בה נמצא שלד של אדם ניאנדרתלי. הסרט עוקב אחרי סיפורו המיוחד של גיורא, שהשונות שלו הובילה אותו לגלות שהוא בעל התאמה גנטית גבוהה מאד וחריגה לזו של אדם ניאנדרתלי.
בהמשך האירוע, יעלו כמה מהמשתתפים בסרט מספר מופעים:

גיורא ברגל אמן ומאסטר בקארטה יציג כוריאוגרפיה קצרה Shigoto #3 בהשתתפות מיה אלרן וליווי מוסיקלי של נמרוד רמון. מוטי ברכר יציג עם עוזי פיינרמן את סרטם הקצר "שיני בנים" שילווה בשירים, מערכונים והפתעות, כמיטב המסורת של ה"תאטרון הנודד". איתן בן משה יציג חלקים חדשים מהפרוייקט המונומנטלי "חלילי האוזון".

המופע "קוף לבן" יעלה במוזיאון כאירוע חד פעמי רב מששתפים ויוקלט ויצולם מול קהל חי לאתר המוזיאון, שם תעלה סדרת וידאו Théâtre בערוץ הטלויזיה באינטרנט של המוזיאון. הסדרה מאפשרת לאמן לפתח תכנים בתוך המוזיאון ולעשות שימוש בחלליו כבאולפן צילומים. במקביל, אתר המוזיאון שמוקם בימים אלה מציע את ערוץ הטלויזיה של המוזיאון באינטרנט כחלל תצוגה נוסף בו יעלו תכנים של המוזיאון וחומרים בעלי זיקה לפעילויות השונות בו.