כל המידע על פסטיבל InDnegev 2012 יוצא לדרך

בין המופעים: הבילויים (חוזרים! מופע ראשון מזה 5 שנים), דניאל זמיר, YEMEN BLUES, הקולקטיב, נעם רותם, רם אוריון, שלום גד, LAYERZ מארחים את קותי, לייזר לויד, פאניק אנסמבל, רותם אור + עדי אולמנסקי, אוי דיוויז'ן, malox במופע השקה לאלבום החדש, בלקן במחסן, A1 (הופעה מיוחדת לפסטיבל בהשתתפות מיטב הגרוב המקומי ובין היתר אייל תלמודי, בנו הנדלר ועוד), עמית ארז והסיקרט סי, אלון עדר, לוס כפרוס, טל כהן שלו, The Angelcy, אבי עדאקי, שיבת ציון, אסתר ראדה ועוד ועוד... כמו כן, כמיטב המסורת יונהגו ערבי נושא אלקטרוניים עם אורחים משלל לייבלים, ספיישל של RAW TAPES בתקלוטים וסטים אלקטרוניים חיים.

בשטח יוצגו וייוצרו מיצגי אמנות אינטראקטיבית, בלוג חי מהשטח, מתחם שבת (הכולל תפילות, סעודות ושיעורים), תחנת רדיו עצמאית בשיתוף רדיו "הקצה" ומתחם קולנוע בשיתוף פסטיבל קולנוע דרום במכללת ספיר, בו יוצגו מיטב היצירות של הקולנוע העצמאי החדש. כמו כן, הפסטיבל חובר זו השנה השנייה למגזין אף, יחדיו יוציאו לאור את מגזין "גרון" שישלב מידע שימושי על הפסטיבל יחד עם יצירה חופשית ברוח הפסטיבל ותעשיית המוסיקה העצמאית בארץ. כחלק מרעיון 'הקוד הפתוח' של הפסטיבל כולו, הקהל מוזמן להקים מתחמים עצמאיים, להעביר סדנאות, להציג אומנות בלב אזור הקמפינג, לקשט את המאהלים, להתחפש ולצבוע את המדבר בצבעים חדשים.

מתחם הפסטיבל יכיל גם מתחם קמפינג מוסדר ונוח (כולל שירותים ומקלחות שדה- מומלץ להביא בגד ים) ודוכני אוכל ושתייה זולים ואיכותיים. כמו כן, ניתן יהיה להתארח בכל אחד מהאורחנים והצימרים הרבים שבאזור ולבקר באתרי תיירות המגוונים בצפון הנגב.