כל המידע על שעת אופרה לילדים

לעונה החדשה יצטרפו זמרים חדשים מהאופרה סטודיו - התכנית לזמרים צעירים של האופרה הישראלית: אלה וסילביצקי , דיקה פילוסוף, נעמה גולדמן, איילה צימבלר, יפעת וייסקופ, איילה צימבלר, אילונה טוייביס, אביגיל גורטלר, מימה מילוא, שלומי וגנר, יאיר גורן, אפרת אשכנזי, אגם אנגלרד-סער. פסנתרנית: דיליה ריינינה, מנחה הסדרה: מיכאל אייזנשטדט

"חליל הקסם"מאת מוצרט
סיפור העלילה על איש הציפור פפגנו היוצא אל ממלכתו של זרסטרו בחיפוש אחר הנסיכה פמינה. בדרכו הוא פוגש את מלכת הלילה ושלוש העוזרות המסתוריות שלה ומוצא אהבה. בביצוע זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית ובליווי פסנתר, הנחייה, תלבושות צבעוניות ובבימויו של ניב הופמן.
יום ג' 3.10.12 10:30 ו- 12:30
יום ג' 23.10.12 17:00

"נישואי פיגרו" מאת מוצרט
מהומה בארמון – פיגרו משרתו של הרוזן וסוזנה מתכננים להינשא. אבל לרוזן, יש תוכניות אחרות. בעזרתה של הרוזנת,עושה הזוג מאמצים להתגבר על הקשיים שהרוזן מערים עליהם ובסופו של דבר פיגרו גם מוצא את הוריו האבודים וגם נישא לסוזנה.
בביצוע זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית ובליווי פסנתר, הנחייה, תלבושות צבעוניות ובבימויו של ניב הופמן.
יום ג' 9.10.12 17:00

"תיבת ההפתעות של מוצרט"
מסע מרתק ביער קסום בו מגלות שתי אחיות את עולם המוסיקה הקלאסית בכלל ואת הדמויות הקסומות באופרות של מוצרט בפרט. סיפור קסום המשולב באריות, דואטים ואנסמבלים מהאופרות האהובות של מוצרט והכל בעברית.
יום ג' 16.10.12 17:00

סינדרלה מאת ג'ואקינו רוסיני
האגדה הידועה על המשרתת אשר הופכת לנסיכה, למרות שאחיותיה החורגות עושות כל שביכולתן למנוע זאת ממנה. בגרסתו האופראית של רוסיני אמנם אין פיה טובה אבל יש קוסם בשם אלידורו שעוזר לסינדרלה להגיע לנשף ודואג כי הנסיך יישא אותה לאישה. הפקה משעשעת וצבעונית בשפה העברית.
יום ג' 2.10.12 10:30ו- 12:30

"שיקוי אהבה"
נמורינו החביב מאוהב עד מעל לראש בבת הכפר אדינה שאינה ממהרת להחזיר לו אהבה. היא אפילו מקניטה אותו ואומרת לו שתינשא לחייל הרברבן בלקורה. נמורינו ממהר לרכוש שיקוי אהבה מהרוכל החביב דולקמרה ואכן ראו זה פלא - סוף טוב הכל טוב- האהבה מנצחת.
בביצוע זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית ובליווי פסנתר, הנחייה, תלבושות צבעוניות ובבימויו של דני ארליך.
יום ה' 4.10.12 10:30