כל המידע על ''מסע בין החלומות'' במוזיאון יפו לעתיקות

שעות פתיחת התערוכה:
ימי שישי: 10:00-16:00
ימי שבת: 10:00-19:00
ימי חג החנוכה:10:00-20:00
*בימי חול התערוכה פתוחה לקבוצות בלבד. בסופי שבוע מקיימות סדנאות יצירה לכל המשפחה

עוד בתכנית:

תערוכה קבוצתית חדשה:
התערוכה החדשה היא בשיתוף אמנים מוערכים וידועי שם דוגמת: עדן אפרת אורבך, עידו שמי, קרן שפילשר, יובל שאול, יוסי דותן - אמן קולאז'ים וחוקר חלומות, הדר ראובן, מיכאל באום,מריאן בו,אפרת חסון, ג'ני מייליכוב, גבריאלה ברוך, אלה אוזן,זגני אורמוט דרבין, סלעית קרץ,ענבל לייטנר, נעה הבר, ענבל נווינסקי , עדי יוחליס ועוד.

בנוסף, תוצג תערוכת מיניאטורות בהשראת אליס בארץ הפלאות, של היוצרת והמעצבת אחינעם חרמש "בלינה". ותערוכת מפלצות של האמן ארז מור. מסע בין החלומות בשיתוף פעולה ייחודי עם בלוג "המערבב" של עומר פולק במסגרתו ייערכו אירועי הקרנת סרטי אנימציה ווידאו ארט.

מציירים חלומות ומציגים בתערוכה:
בתערוכה תושק חוויה יוצאת דופן ומרגשת עבור ילדים והורים כאחד: באגף התערוכה הקבוצתית של הילדים, יותאם אזור WORK ART בו יוזמנו הילדים לשתף בחלומותיהם, לציירם ולזכות להציגם בתערוכה.
ההורים זוכים לרגעי איכות והצצה לחלומות ילדיהם, והילדים זוכים ליצור ולהציג לראשונה במסגרת תערוכה.
הפרויקט "מציירים חלומות" בשיתוף ערוץ לוגי.

עוד באגף זה, יושקו שני סרטים חדשים העוסקים בחלומות מהיבטי מדע ורגעים אינטימיים של היוצרים עם ילדיהם. הסרטים שיוצגו הם: "חלומומטר" והחלום של ללה".

התכנים המובילים בתערוכה:

elmonstruodecoloresnotieneboca - פרויקט חלומות בינלאומי של "אספן החלומות" רוג'ר אומאר, במהלכו נדד ואסף עדויות של חלומות מילדים ברחבי העולם. עדויות אלה במסגרת התערוכה, נהפכו בידיהם של אמנים ומאיירים, אף הם ממדינות שונות, לעבודות המהוות פרשנויות ויזואליות של החלומות שנאספו.

הסרט "מסע בין החלומות" - סרט אנימציה קצר ומקורי בבימויה של נטע הולצר (אנימטורית בוואלס עם באשיר) ויואב רודה העוסק בחלומות של ילדים מהיבטים של מדע ופנטזיה, שבעקבותיו יצא לאור ספר ילדים חדש. הסרט עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית שפיתחה חברת 2to3D שהופכת דו ממד לתלת מימד סטריאוסקופי בטכניקה חדשנית, שמקלה על התהליך עבור האנימטור. תהליך המחקר וכתיבת התכנים לתסריט הסרט ותוכן הספר נעשה בשיתוף עם ד"ר אבן רז, מומחה בחקר השינה והחלימה.

"West of the moon" - הסרט הקצר עטור השבחים של הבמאי המוערך Brent Bonacorso, שנחשף בפעם הראשונה בישראל בתערוכה. West of the Moon הוא סרט פנטזיה קצר המשלב אנימציה, בו מתואר חלומו של ילד על הרפתקאותיו המופלאות והבדיוניות של איש זקן. כל זאת באמצעות טכנולוגיה מרהיבה, צילומים מרגשים ובימוי סוחף. בסרטו מעביר בונקורסו את גיבורו מסע מרחיק לכת של שוטטות בעולם של דמיון. הסרט מבוסס על elmonstruodecoloresnotieneboca - פרויקט החלומות של רוג'ר אומאר. הסרט זכה בפסטיבל הסרטים בפלורידה ובפסטיבל הסרטים הקצרים באספן, והוא מועמד לפרסים רבים על אמנות הסיפור ואפקטים מיוחדים בפסטיבלים ברחבי העולם.