כל המידע על חותמת לילה - חיי הלילה והאופנה של תל אביב

התערוכה בבית העיר תבקש לקחת את הצופים למסע לילי בזמן, בו יצופו רגעים מההסטוריה של שירזי שנחקקו בזכרון האישי והקולקטיבי. בתערוכה יוצגו סרטים, צילומים ומוצגים משיתופיי הפעולה שיצר שירזי לאורך השנים עם עשרות אמנים, מעצבים, אנשי אופנה, ומוזיקאים - שחלקם הגדול אף התגלה לראשונה במסיבות. ביניהם מיכל הלפמן וצוות יבחוש, אורי גרשוני, דויד עדיקא, רון קדמי, יניב אדרי, דנה אינטרנשיונל, פיני סילוק, מיקי בוגנים ועוד. את התערוכה ילווה פסקול מוזיקאלי של מיטב הדיג'ייז שנגנו במסיבות החל מאסי קוז'אק וטל כהן ועד DIP DISH, ג'וש וינק, טיגה ועוד, כמו כן יוצגו בגדים מהמסיבות החל משנות ה90 בעיצובו של דני בר שי ומהשנים האחרונות בעיצובה של קיי לונג, ושיתופי פעולה חדשים דוגמת סרט חדש שיוצר הצלם דוד עדיקא המלווה את שירזי ברחובות תל אביב. 

בעשייתו לוכד שירזי את אחד המאפיינים הבולטים ברוח האופנה של המאה ה-21: המראה המפורמט נדחק הצידה לטובת שבירת קודים וחרות אינדיבידואלית ליצירת העצמי שוב ושוב. עבור שירזי, חלל המועדון משמש כמעבדה אנושית המאפשרת לו ליצור עולמות אוטופיים, כאלה שמורכבים מחלומות ופנטזיות.

שירזי משתמש בחומרים מתוך המציאות הסובבת אותו: סטריאוטיפיים וקלישאות, אותם הוא מפרק ומרכיב מחדש לכדי ייצוגים תיאטרליים, גרוטסקיים והומוריסטיים של המציאות. על ידי מיצגים, דמויות מוקצנות ושפה ייחודית, הוא מעלה שאלות הבוחנות מחדש קודים חברתיים ומגדריים בנושאים שונים כמו: אופנה, מראה, מין, גזע, מסורת ועוד.

שמעון שירזי, הוא בעל הליין המצליח FFF מזה 20 שנה והאחראי למסיבות האפטר- חגים המפורסמות, ששילבו קונספטים ויזואליים מושקעים ודיג'ייז ידועים מהארץ ומהעולם.
בשנות ה- 90 כאשר התרבות ההומוסקסואלית והמסיבות התקיימו עדיין במרתפים אפלים, שירזי היה החלוץ שהרחיב אירועים אלו למגוון קהלים - סטרייטים, הומואים, אנשי אופנה ,אמנות, מרכז ושוליים.