כל המידע על שאון חורף - סדרת אירועי תרבות חורפיים בירושלים

זו השנה השנייה לסדרה החורפית המוצלחת בהפקת רשות צעירים, עיריית ירושלים. בכל אירוע משתתפים אלפי צעירים והופכים את הרחוב הירושלמי לזירת שוטטות תרבותית שוקקת ומפתיעה. משבוע לשבוע, חושפת הסדרה מתחם אחר ומעניין במרכז העיר ומוציאה את הבליין מגבולות חום הרדיאטור - לחווית בילוי שונה וחדשה.

הופעות מוזיקה, מחול ותיאטרון רחוב, מיצגי וידאו מוקרנים על בניינים, סדנאות שף בחנויות ובמטבחים, מיצגי חלונות ראווה, מסיבות בחללים מיוחדים, ג'אם סשן בחנויות, כיתות אמן בפאבים ובמסעדות, לימוד מהמקורות המשלב סיורים במתחם של הישיבה החילונית, תערוכות אמנים, מרתונים של הרצאות קצרות במקומות לא צפויים ועוד עשרות אירועים שמשנים פורמטים קיימים של תרבות ומגלים לנו את המקומות הנסתרים של מרכז העיר ירושלים.

הסדרה מורכבת מארבעה אירועים המתקיימים כל אחד במתחם שונה במרכז העיר. בכל מתחם כ-20 אייטמים, מגוונים ויוצאי דופן, שנבנו תוך רתימת כל העסקים הרלוונטיים במתחם (ממסעדות מועדונים ובארים ועד מספרות, חנויות וסטודיואים) ומבוססים על אמנים מתוך ומחוץ לעיר ועל המאפיינים המיוחדים של המקומות במרכז העיר ירושלים. כל נקודות התוכן קרובות זו לזו והשיטוט בינהן מייצר פסטיבל רחוב ירושלמי חורפי, חמים, עשיר ומפתיע.

למגיעים מחוץ לעיר – מומלץ להגיע למרכז העיר באמצעות הרכבת הקלה.
לינק לתוכניית שאון חורף באתר רשות צעירים: www.young-city.co.il

הכניסה לכל האירועים חופשית) למעט במקומות שבהם מצויין אחרת (ועל בסיס מקום פנוי. בחלק מהמקומות עשויה להקבע עלות הזמנה מינימלית לאורח).