כל המידע על פריחות ט''ו בשבט עם טרקטורוני הכפר

בדרך, ניסע לאורך הנחלים השוצפים בזרימה עזה, נעלה לתצפית תל בית אבל מאכה ונפגוש במרחבי הפריחה של האירוסים שפורחים ממש עכשיו, שדות צהובים של פרחי החרדלים, התורמוסים הכחולים- סגולים, הכלניות, הנרקיסים והרקפות בהפנינג של צבעים וניחוחות משגעים.

השבילים הפתוחים של הגליל העליון מחכים רק לכם. נכון, יש קצת בוץ וקצת יותר קר, אבל פה ושם השמש מפצה בקרניים נעימות על הרי החרמון המושלגים, יש חליפות סערה ומרק מחמם, וכמובן - המון מצב רוח טוב!!!

הרי ט"ו בשבט הוא חג האילנות, אבל הוא גם חג ה-ליהנות, ועם טיולי השטח של טרקטורוני הכפר בכפר יובל, כל טיול הוא חוויה עם צוות המדריכים המנוסים והמקסימים שלנו. צוות טרקטורוני הכפר בכפר יובל מאמינים שאת הארץ חייבים להכיר ברגליים, אבל אפשר גם בנהיגת שטח, כי ככה נהנים כפליים!!!

את פינת החמד הקסומה על גדות נחל עיון, הם גילו בעצמם ושמרו בסוד. את הסוד הזה הם מגלים רק למטיילים ומזמינים אותם לקפה נהדר בטעם מדורה ולתה צמחים מצמחי תבלין שקוטפים שהם מגדלים במיוחד.

טיולי טרקטורוני הכפר נערכים על רכבי שטח חדישים כגון טרקטורונים, ריינג'רים ותומקארים בנהיגה עצמית. מה שאומר שמי שרוצה לנהוג צריך להביא עימו רישיון נהיגה בתוקף ולעבור תדריך נהיגה ותדריך בטיחות מקיף עם הסברים על מסלול הטיול..

הטרקטורונים, הריינג'רים והתומקארים מגיעים למקומות שרק הם יכולים להגיע אליהם, בלי להתחשב כמעט באף מכשול או אתגר עבירות.

למשפחות יש בטרקטורוני הכפר גם טיולי ג'יפים המלווים ע"י מדריכים סיירים שמכירים כל פינת אבן בשטח, מדריכים מקצועיים ועם חיוך בגודל של כל הגליל העליון יסבירו ויספרו לכם סיפורים מיוחדים וייקחו אתכם למסלולי שטח שרק בנהיגת שטח ניתן להגיע אליהם.

טיולי השטח של טרקטורוני הכפר מיועדים לזוגות, למשפחות ולקבוצות ונערכים לאורך השנה כולה.

וכשט"ו בשבט בפתח, אין שמחה גדולה יותר מאשר לטייל עם הצוות שלנו בגליל הנמצא עכשיו בשיא פריחתו ועוצמת נחליו.

אז בואו לחגוג את ט"ו בשבט איתנו בטיול יפהפה ומרגש, לצבור אינסוף חוויות בתרמיל הזיכרונות וליהנות מגליל כמו שאף פעם לא ראיתם!

לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של טרקטורוני הכפר: www.trakfar.com