כל המידע על הומור וסאטירה בשדרות ממילא

הומור וצחוק הם חלק בלתי נפרד מחיינו ממש מרגע צאתנו לאוויר העולם. חכמי חז"ל היו אומרים כי "רק האדם לבדו צוחק לבדו. הוא סובל כה עמוק, שהוא היה חייב להמציא את הצחוק". "להמציא את הצחוק"... זהו בדיוק האתגר שעמד עתה בפני אמני ישראל המשתתפים בתערוכת "הומור וסאטירה" אשר תוצג החל מפורים הקרוב באלרוב שדרות ממילא. מיטב האמנים בישראל התבקשו על ידי אוצרת התערוכה, הגב' ציפי ויטל, לפסל יצירה המבטאת את הצחוק ולמעשה להמציאו מחדש, ולהמחיש אותו ביצירה פיסולית מרהיבה אשר תגרה את בלוטות הצחוק של מבקרי מתחם הבילוי והקניות אלרוב שדרות ממילא.

תערוכת ה"הומור והסאטירה" תהיה התערוכה החמישית שתוצג באלרוב שדרות ממילא, לאחר "דרך הפסלים בירושלים", "סיפורי אגדות", "סיפורי התנ"ך", ותערוכת "מוזה" שזכתה להצלחה חסרת תקדים.

לאור ההצלחה הגדולה של התערוכה האחרונה שהוצגה בשדרה, גם השנה מצפים באלרוב שדרות ממילא ללמעלה ממיליון מבקרים מרחבי הארץ והעולם שייהנו מאוסף אקסקלוסיבי של פסלים ויצירות. הפסלים המוצגים לאורך השדרה משתלבים בנוף האבן הייחודי לה. בתערוכה ניתן יהיה לצפות ולהתפעל מפסלי מסכות, פסלים המבטאים סיטואציות הומוריסטיות ואבסורדיות מחיי היומיום של כולנו, יצירות בעלות אמירה סאטירית נוקבת ועוד.