כל המידע על בוקר של אהבה במוזיאון מגדל דוד

הבוקר יתחיל בהשתתפות באחד משני סיורים לבחירה:

10:00 - סיור אשת הקיסר בירושלים - סיור בעקבות דמותה של אוגוסטה ויקטוריה, אשת הקיסר וילהלם השני, אשר ליוותה את ביקורו בירושלים במצלמתה ובעקבות התרשמותה מהביקור בהר הזיתים ביקשה להקים באתר מתחם שישמש את התושבים הגרמניים והצליינים שיגיעו ללון ולנוח באכסניה, ולנזקקים - בית חולים וכן כנסייה. המקום שנשא את שמה של הקיסרית ניתן לזוג הקיסרי במתנה לחתונת הכסף. הסיור יחל בנסיעה מאורגנת מחניון ממילא אל הר הזיתים, ימשיך בתצפית מרהיבה מהר הזיתים אל העיר, ביקור במתחם הגרמני של אוגוסטה ויקטוריה ולסיום ביקור מודרך בתערוכה במוזיאון מגדל דוד.

  • מחיר: מבוגר - 95 ₪, אזרח ותיק/סטודנט - 85 ₪

11:00 - אוהבים בירושלים - סיור על סיפורי אהבה בירושלים בהם יתגלו בין הסמטאות וחצרות הבתים סיפורי אהבה היסטוריים, סיפורים על אהבה חוצת גבולות, סיפורים על האנשים שחיזוריהם נתקלו בחומות ועל אלה שזכו להגשים את אהבתם. בסיום הסיורים אתם מוזמנים לקבלת שבת מוזיקלית חוצת תרבויות במלון ענבל.

  • מחיר: מבוגר - 60 ₪, אזרח ותיק/סטודנט - 50 ₪

בסיום הסיורים אתם מוזמנים לקבלת שבת מוזיקלית חוצת תרבויות במלון ענבל:

14:00 - מופע אינסטרומנטלי משותף של המוזיקאיות הלן סבילא ולירון מיוחס - הלן ולירון, שתי נשים וירטואוזיות משתי קצות העיר מנצחות ביחד ולחוד על מגוון כלי נגינה מרחבי העולם וביניהם עוד, אורגן מזרחי, פנטאם, קחון, דרבוקה, ועוד. המופע מורכב מנגינה של כ-10 קטעי מוסיקה ערבית וטורקית, חלקה מקורית שהולחנה לצורך המופע על ידי שתי המוסיקאיות. המופע משלב באופן מיוחד במינו בין מזרח ומערב, בין מוזיקה ערבית למוזיקה מערבית ובין שתי נשים יוצרות, בעלות רקע כל כך שונה – ובסופו של דבר כל כך דומה.

15:00 - להקת La Basta בלהיטי מוזיקת עולם מוכרים ואהובים, מוזיקה מרקידה ומקפיצה בביצועים מרשימים, אנרגטיים ווירטואוזים. מגוון הסגנונות נע בין אירי, בלקני, יווני, צועני וים תיכוני ובעיקר, שמח.

  • תוספת לקבל השבת למשתתפי הסיור - 30 ₪