כל המידע על פסטיבל טנגו בכפר סבא

העיר כפר סבא חוגגת יום הולדת 110  וביום חמישי 16/5/13, למשך כמה שעות, רחובה הראשי של העיר, רחוב וייצמן, יחסם לחלוטין לתנועת כלי רכב, הזמן יעצור, ושער אל ההיסטוריה של העיר והמושבה של לפני עשרות שנים ייפתח. בין החאן והבאר העתיקים שהם בנייני העירייה של היום, יוצבו עשרות מיצגים, תמונות תערוכה והרכבים מוסיקליים שינעימו את הטיול ברחובות העיר. שחקן בדמותו של הסנדלר של פעם יישב בצריף המקורי וירכל עם העוברים והשבים על אישי הציבור של שנות ה-30. סביב מגדל הקידוח יעבדו פועלים משנות ה-60 ופרדסנים משנות ה-30 יציעו תפוזים טריים. בצלמניה של פעם אפשר יהיה להצטלם, ושומרי החאן העותומאנים יעמדו על משמרתם. 

דמויות מן העבר ישובו לפקוד את בתי הקפה ההיסטוריים שיוקמו במיוחד, עם מלצרים לבושים ברוח שנות ה-30 וה-60, נגני אקורדיון ומפוחית, שחקנים שיקריאו משירי אלתרמן וכרכרות עם סוסים חונות לידם להקות המחול העירוניות ייצאו בריקודי הורה ועשרות שחקנים מקצועיים ומקומיים ייצרו סצינות מחיי היום היום של המושבה הצעירה כפר סבא, ושל העיר שנולדה אחר כך. ואיך אפשר בלי המשחקים של פעם – קלאס, דילגיות, גומי, 3 מקלות ועוד יהיו במתחם גדול וצבעוני.

בשיאו של האירוע תיטמן קפסולת הזמן – קפסולה בה יכתבו מאות תלמידי העיר את החזון שלהם לכפר סבא בעוד 10 שנים וציורי העיר, והיא תיפתח בעוד עשור.
אין כניסה למכוניות, רק לכרכרות.

הכניסה בחינם.