כל המידע על פסטיבל זאפה 2013 על החוף

הפסטיבל מתקיים במסגרת ציון 5 שנות פעילות לזאפה הרצליה ובמסגרתו יהנה הקהל הרחב משלושה ימים של חגיגה מוסיקלית על החוף בהרצליה, בנוכחות כל ה"תותחים הכבדים" של המוסיקה הישראלית. בין היתר, יופיעו בפסטיבל: מאיר בנאי, דודו טסה, הבלקן ביט בוקס, ברי סחרוף, שלום חנוך. בנוסף, יזכו הבליינים ליהנות ממסיבת חוף מקפיצה עם הדי.ג'יי האנגלי דייב סיימון.

לוח המופעים:

ברי סחרוף | יום רביעי 19.6
טביעת האצבע הייחודית של ברי סחרוף והסאונד הבלעדי באלבומיו והופעותיו משפיעים על מוסיקאים צעירים רבים וסוחפים קהל מעריצים עצום שמלווה איתו מתחילת דרכו וגדל כל הזמן. בהופעותיו של סחרוף, שנחשבות לפסגת הרוק הישראלי, משולבים מיטב שירי הרפרטואר האדיר והמגוון שלו, כשאיתו על הבמה סוללה מרשימה של מוסיקאים מהטובים בארץ.

דודו טסה | יום רביעי 19.6
בשנתיים האחרונות נהנה דודו טסה מקהל נלהב ואוהב בהופעות מלאות אנרגיה.הקהל מגלם קשת רחבה של האוכלוסיה: מבוגרים, חיילים, בורגנים או קיבוצניקים. עם הלהיטים מהאלבום האחרון “סחרחורת”: “עם חלומות כאלה”, “יש ביננו בית” ו “צריך” ועוד שורה ארוכה של להיטים מכל האלבומים: “לולה”, “אני רץ”, “בסוף מתרגלים להיום”, “מעליות”, ועוד’.

שלום חנוך בקונצרט רוק | יום חמישי 20.6
המופע כולל את מיטב הלהיטים של חנוך משנות הקריירה הארוכה והענפה שלו, קלאסיקות כמו “מחכים למשיח”, “הדרכים הידועות”, “קח לך אשה”, “בגלגול הזה”, “ככה וככה”, “אהבת נעורי”, “נגד הרוח”, ו”סוף עונת התפוזים” זוכות לביצועים ייחודים ומחודשים על הבמה, הבוערת באנרגיות המשתוללות של חנוך כפרפורמר וכמבצע.

מאיר בנאי | יום חמישי 20.6
מאיר בנאי במופע החשמלי עם הלהקה בה יבצעו שירים מכל אלבומיו: "גשם", "וביניהם", "חלומות אחרים", "לך אלי", "אהבה קצרה", "השמש עוזבת", "שער הרחמים", "אל תלכי מכאן", "לב סדוק", "אצלך בעולם", "שמע קולי" ועוד...

בלקן ביט בוקס | יום שישי 21.6
בלקן ביט בוקס היא לא פחות מתופעה. מאחורי הלהקה 4 אלבומי מופת עטורי שבחים, אלבום רמיקסים ושלל פרויקטים צדדיים ובמהלך 8 שנות פעילות, כבשה במות ברחבי העולם: מהפסטיבלים הגדולים (לולהפאלוזה, גלסטנברי, רוסקילדה) עד למועדונים הנחשבים ביותר, תוך שיתופי פעולה מוסיקליים עם אמנים מהשורה הראשונה – ביסטי בויז, רדיוהד, מאנו צ’או ועוד. המופע של הבלקן ביט בוקס הוא קרקס מוסיקלי פרוע המשלב בין מוסיקה צוענית, מוטיבים ערביים, כליזמרים, היפ הופ, גרוב ועוד.