כל המידע על 'אוטואוכל' - טעימה מירושלים

עונת התרבות ומסעדת מחניודה עטורת השבחים יוצאים יחד למסע אמנותי-קולינרי-חברתי מרתק שמבקש לספר את סיפורה של ירושלים דרך הצלחות הריקות. בכל יום נחנה במקום חדש, נארח דמות ירושלמית מוכרת אחרת (משפים רבי השפעה שיציעו מנות גורמה משתנות, דרך דמויות מעולם התרבות שינסו להגדיר ולהגיש את "המנה הירושלמית" ועד כוכבי ספורט וסמלים שונים של העיר שיבשלו את מטעמי ילדותם) ונציע תפריט מתחלף במחירי עלות.

בכל יום יתבשל באוטואוכל קסם אחר. השף אסף גרניט ממחניודה יעניק לתפריט את הטוויסט שהופך חצי מנה פלאפל למטבח עילי והמפגש הבלתי אמצעי בין המנה, הדמות המקומית והקהל המתחלף יעניק לה את התוספת הסודית שהופכת אוכל ממשהו משביע וטעים למשהו עמוק ומרגש.

התוצאה, כך אנחנו מקווים ומאמינים, תהיה קיץ של שיטוט חברתי-קולינרי מרתק שיעבור בבוקר, בצהרים, בערב או בלילה בשכונות השונות של העיר, במזרחה ובמערבה, באתרי תיירות, קניות ובילויים. למסע יצטרפו, בין היתר, אביב משה, יסמין לוי, דנה וייס, רובי ריבלין, כאמל, מישל קישקה, שפרה קורנפלד, שרון אייל וג'קי לוי.

כל יום במסע יתועד בסרטון וידיאו קצר שיציג את הדמות האורחת, המנה המוגשת והמפגש בין האוכל, האוכלים והמקום.
כל יום במסע יסוקר בבלוג שיכתבו הילה אלפרט, אסף גברון והדיי עפאים ויסכם את החוויה שעברה על כולנו.
התחנה הסופית של כל המסע המרגש הזה תהיה ספר האוטואוכל, שיבקש להנציח את הטעמים, המתכונים, המפגשים והאתגרים הקולינריים-חברתיים של העיר שכולנו אוהבים.