כל המידע על לייב אין ג'רוזלם - פרויקט מחווה לסצינת האינדי בעיר

במקום שבו חבית הנפץ הפוליטית תמיד גונבת את ההצגה, ועם ארסנל רציני של יוצרים שהמונחים כסף, פרסום ולפעמים גם קהל, הם אפילו לא נצנוץ בקצה המנהרה שלהם, ירושלים ממשיכה לייצר הרחק מאור הזרקורים את המוסיקה הכי כנה ואמיתית שיש – מוסיקה של אנשים שאין להם מה להפסיד.

בין אפוקליפסה דתית ויוזמות נדל"ן, נדחקות להן בירושלים תופעות כמו להקות אגדיות שמעולם לא הגיעו למיינסטרים, אבל התבצרו בתודעה וממשיכות להדהד גם אחרי שנים ללא פעילות; רייבים בקנה מידה ובלוקיישנים מופרכים שהציתו את הדמיון והפכו למיתוסים שמוכרים לכל בליין; וכמובן פאבים נדירים שזכאים להיקרא ובצדק "מוסדות תרבות", ומהווים מגרש משחקים פרוע לכל הניסויים הללו.

שידורי הרדיו יפתחו בכל יום בשעה 12:00, ויכללו סדרת תכניות מיוחדת שתסקור את הנקודות החשובות ביותר בתרבות הירושלמית החל משנות ה-60 ועד היום, כיתות אמן, הופעות, תקלוטים של דיג'יים ואספנים, ואירוחים של אנשי מפתח מהתרבות הירושלמית. כל שידורי התחנה יועברו ברשת בשידור חי, וחלקם ילוו גם בסטרים וידאו מהמקום.

בשעה 23:00, כשיסתיימו שידורי התחנה, הפעילות תנדוד מידי ערב ללוקיישן אחר בעיר למסיבה בועטת שתפגיש בין הקבוצות והדיג'יים שהגדירו סאונד ותקופה בירושלים, לבין כמה מהמוזיקאים הבולטים בעולם.

* הליינאפ המלא יתפרסם בקרוב.