כל המידע על WE - פסטי-כנס לקולקטיבים יוצרים

בקיץ 2012 נערך לראשונה WE- פסטיכנס לקולקטיבים יוצרים ביוזמת עונת התרבות בירושלים ומגזין אף: כנס שיתופי ובינלאומי לקולקטיבים מתחומי יצירה שונים ופסטיבל פתוח שחושף את פעילותם ויצירתם היחודית לקהל הרחב. האירוע איגד קבוצות של מוסיקאים, משורררים, אמני וידאו, פרפורמנס ומעצבים תעשייתיים שהשתלטו על המבנה ויצקו תוכן מקורי לתוך המתחם המסקרן של הנסן (בית המצורעים לשעבר) בירושלים. השנה נמשיך לחקור את הפעילות הקולקטיבית על סוגיה בארץ ובעולם.

השנה תצטרף אלינו גם קבוצת זיק, אשר הגדירה מחדש את העשייה הקולקטיבית בישראל בכלל ובירושלים בפרט. בין המשתתפיםמישראל גם קולקטיב הכוריאוגרפים מעגל יוצרים, מופעי האלתור של Farthest South ואנשי גלריה אינדי התל אביבית. במהלך הכנס,שיכלול פאנלים והרצאות, צפרא פרלמוטר מקולקטיב האופנה Co.Co. Collective תדבר עם היוצרים והקהל על המודל שמוביל את המיזם.

בין היוצרים הבינלאומיים שיצטרפו אלינו גם קולקטיב המשחקים האורבניים Invisible Playgound מברלין, אשר יצרף את ירושליםלפרויקט משחקים חוצה גבולות וקולקטיב הצילום הבריטי Preston is my Paris, אשר אנשיו הקימו הוצאת ספרי צילום, יזמו סדנאות ברחבי אירופה ומנסים ללא הרף ליצור זירות תרבות חדשות הרחק מהמרכז. בקרוב נעדכן לגבי המיקום שלנו בעונה הנוכחית.