כל המידע על פסטיבל בית גוברין - לילות אהבה באמפיתיאטרון הרומי

פסטיבל בית גוברין יתקיים השנה סביב ט"ו באב, חג האהבה, ויארח באמפיתיאטרון הרומי הופעות של האמנים המובילים בארץ. במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו שישה מופעים באמפיתיאטרון הרומי, המציע חווית הופעות מיוחדת וקסומה תחת כיפת השמים. במסגרת הפסטיבל יתקיימו בנוסף אירועים לכל המשפחה: "מסתורין במערות הפעמון", טיולים "בדרכי התנ"ך", ימי עיון ועוד. פסטיבל בית גוברין, המתקיים זו השנה ה-11, נערך ומופק זו השנה השנייה על ידי זאן מוזיקה מקבוצת הזאפה, בשיתוף עם מועצה אזורית יואב ורשות הטבע והגנים.

18.7.13 – דודו טסה
דודו טסה מגיע למופע מיוחד לחגוג את הצלחת האלבום האחרון "סחרחורת". טסה יעלה על הבמה לחגוג את אחת השנים הטובות בקריירה שלו. הצלחת האלבום יצרה את להיטי הענק "עם חלומות כאלה","יש ביננו בית", "צריך", ו"לא מרגיש טוב". דודו טסה מציג את אחת ההופעות המרשימות והסוחפות בארץ עם להקה של מוזיקאים מצוינים שכוללת את ניר מיימון (היהודים) שותפו של טסה להפקת ארבעת אלבומיו האחרונים (השניים זכו יחד בפרס אקו"ם על הפקה), המתופף ברק קרם, נבחרת של נגני כלי מיתר משובחת, אמיר אלייב על הקאנון וכמובן טסה עצמו בשירה וגיטרה ועם כמויות בלתי נדלות של אנרגיה.

18.7.13 – אהוד בנאי – סיבוב קיץ 2013 -"זאת המנגינה שלנו"– מופע חדש עם 8 נגנים
בין בלוז לכנען, בין קרליבך לבוב דילן, ולצד המופעים "באופק אחר" ו-"ג'יש" שממשיכים לרוץ בהצלחה ברחבי הארץ, יתקיימו במהלך הקיץ סדרת הופעות ייחודיות, בהן אהוד יבצע עם ההרכב המורחב את מיטב שיריו, חלקם בעיבודים חדשים לצד שירים מוכרים שלא ביצע תקופה ארוכה.
על הבמה לצידו של אהוד הרכב מורחב שיכלול שמונה נגנים:
ההרכב הקבוע והמשובח: גיל סמטנה – הפקה מוסיקלית ובס, ערן פורת – תופים, אלעד כהן – בונן – כלי הקשה וסאמפלר, ביל צור – קלידים, נושי פז – גיטרות, ניצן – חן רזאל – כינור.
אליהם יצטרפו מאיה בלזיצמן -צ'לו ושירה, גליה חי- ויולה וקולות.
כלי הקשת המצטרפים אל הרכב הרוק הקבוע צפויים להוליד פרשנויות חדשות ומסקרנות לשירים האהובים והמוכרים.

20.7.13 מוצ"ש – אביב גפן, אורח מיוחד: שלומי שבן
אביב גפן, כוכב הרוק הגדול בארץ, מלווה בלהקתו הקבועה "התעויוט", מאז יציאת אלבומו הראשון, יחד, כבר מעל 20 שנה הם מופיעים על גבי הבימות הגדולות בארץ ובסטנדרט הפקה וסאונד בינלאומיים. השירים של אביב גפן הם נכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית.

21.7.13 יום א' – ערב ט"ו באב - שלמה ארצי
שלמה ארצי סיים את הקיץ האחרון בשבירת שיא נוסף של הופעות והצלחה. מעל כ-300.000 איש שנהרו להופעות, שלכולן אזלו הכרטיסים מראש. מכירה של למעלה מ100.000 עותקים מאלבומו המדובר והמוערך "אושר אקספרס" עליו גם קיבל את פרס אקום כמלחין ובסיכום השנה החולפת הנתונים הראו בבירור כי שלמה ארצי הוא האמן המושמע ביותר.
לסיבוב הקיץ מצטרפת כאמנית אורחת, אסתר רדא, מהזמרות המבטיחות והמדוברות לאחרונה.
אסתר תצטרף אל שלמה לכמה שירים .
הלהקה :מאיר ישראל, אבי סינגולדה, טל פורר, בן ארצי, איל מזיג, הילה בן טובים, הדס קליינמן, שי מאירי, עדי מאירי.

27.7.13 – מוצ"ש – ברי סחרוף, אורחת מיוחדת: יהודית רביץ

  • מופע פותח: מאור כהן

את ברי סחרוף אין צורך להציג, טביעת האצבע הייחודית והאופיינית לו והסאונד הבלעדי שלא אחת נחשב לכזה שמקדים את זמנו במהלך שלושת העשורים האחרונים באלבומיו ובהופעותיו, משפיע ומנתב את דרכם של דורות מוסיקאים וסוחף קהל מעריצים עצום ואדוק שהולך איתו מאז תחילת דרכו ומתחדש כל הזמן.
בהופעותיו של סחרוף שנחשבות לפסגת הרוק הישראלי משולבים מיטב שירי הרפרטואר האדיר והמגוון
שלו, כשאיתו על הבמה סוללה מרשימה של מוסיקאים מהטובים והמגוונים בארץ.

מופע פותח - מאור כהן: לאחרונה יצא לאור "החופש הגדול" האלבום החדש ולכבודו - סיבוב הופעות חדש עם הלהיטים הגדולים של מאור מכל התקופות ("הכי יפה בעולם", "שיר של יום חולין", "לילה עיר", "שישי שבת" ועוד), לצד שירים מהאלבום החדש.
במרחבי החופש היצירתי וחופש הפעולה המוסיקלי הבלתי נדלים והבלתי מתפשרים בהם מתקיים מאור כהן מוגש האלבום החדש. ב'חופש הגדול' לוקח מאור את החומרים מהם עשויים החיים ומפרק אותם לשכבות שכבות ורבדים, במקוריות ובזוויות הייחודיות שלו מישיר מבט ובנימה אישית מקלף את היומיום בנוגע לכל מה שנוגע.